Півмільйонну закупівлю на спортмайданчик в сквері ім. Джона Ленона розпиляли пов’язані учасники

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Шевченківська районна адміністрація Львівської міської ради 5 жовтня підписала договір про влаштування покриття спортивного майданчика в сквері ім. Джона Ленона вартустю 481,6 тис. грн з ТОВ «Динамо інвест». Про це стало відомо з веб-сайту закупівлі  Prozorro .

  Півмільйонну закупівлю на спортмайданчик у сквері ім. Джона Ленона розпиляли супроводжуючих учасників

  Підрядник виконує всі роботи до 30 грудня цього року, на майданчику він облаштує штучну траву, встановіть ворота для міні-воріт і сітку для футбольних воріт. Договірною ціною передбачено, що на зарплаті піде лише 34 тис. грн, вартість матеріальних ресурсів становитиме 352 тис. грн, загальновиробничі витрати – майже 12 тис. грн, а прибуток фірми – 2,9 тис. грн., повідомляє СТИК із посиланням на Наші гроші.Львів .

  Окрім переможця участі у зборах взяв також приватний підприємець Ігор Карімов, чия пропозиція була дешевше приблизно на 70 тис. грн. Так як учасники не торгувались, перемога мала б дістатись підприємництву, в іншому випадку він не давав Усі потрібні документи. Його пропозиція тендерного комітету відхилений. З цієї причини «Динамо інвест» стало переможцем.

  Зі звіту компанії податковій за другий квартал цього року ми дізнались, що «Динамо інвест» співпрацює з цим підприємцем, оскільки перераховувало йому понад 125 тис. грн.

  Документи конкурентів зроблені в одній програмі, контактною електронною адресою учасника в Prozorro була tanyahaich@gmail.com, а контактною особою «Динамо інвест» є Тетяна Хайчевська.

  А на своїй сторінці в соцмережах Карімов поширює публікації конкурента.

  Елементи пов’язаності учасників можуть свідчити про узгодженість поведінки під час закупівлі. Такі дії АМКУ карає штрафом та трирічною забороною участі в торгах.

  «Динамо інвест» і Карімов зустрічаються на аукціонах вже друге. Вперше, в 2019 році, вони разом  змагалися  за облаштування міні-футбольного поля на вул. П. Орлика, 5б за понад 600 тис. грн. Тоді переможцем стало також «Динамо інвест».

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150