Підозрюваний у корупції гендиректор «Галсільлісу» повернувся на посаду

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Гендиректор комунального підприємства Львівської облради «Галсільліс» Володимир Мельник, якого у січні цього року затримали на хабарі 25 тис. грн і відсторонили від посади, повернувся до виконання своїх обов’язків. Загалом його підозрюють у систематичних поборах з підлеглих, сума яких перевищила 5 млн грн лише за рік.

  Підозрюваний у корупції гендиректор «Галсільлісу» повернувся на посаду - ZAXID.NET

  У понеділок, 28 вересня, керівник управління майном спільної власності Львівської облради Віктор Кусий розповів ZAXID.NET, що після затримання правоохоронцями Володимир Мельник був відсторонений від посади ухвалою суду спершу на два місяці, потім цей термін продовжили. Зараз він повернувся на роботу, оскільки термін його відсторонення від посади сплив.

  «Він вийшов на роботу у перший день після завершення дії судової ухвали. Це було минулого понеділка (21 вересня – ред.). Він написав службову записку, що приступає до виконання обов’язків у силу завершення оцих ухвал», – розповів Віктор Кусий.

  Цю інформацію ZAXID.NET пітвердили в прокуратурі Львівщини. Прокурори ще 30 червня скерували до суду обвинувальний акт щодо директора «Галсільлісу», однак 7 вересня Шевченківський районний суд повернув його назад і, відповідно, подане у вересні клопотання про продовження відсторонення Володимира Мельника від посади не було розглянуто. Прокуратура вже оскаржила цю ухвалу суду в апеляції.

  Як повідомлялося, 61-річного керівника «Галсільлісу» Володимира Мельника затримали 13 січня цього року разом із директором Яворівського лісгоспу Романом Суховичем, який передавав керівнику «данину» від продажу лісу. Під час затримання слідчі вилучили 17,8 тис. грн та 300 доларів, що було частиною «траншу» від керівника районного підрозділу. Загалом головному лісівнику області висунули обвинувачення у систематичних поборах від підлеглих, що за рік становили понад 5 млн грн.

  Спершу суд обрав Володимиру Мельнику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою сплати 1,051 млн грн застави, однак апеляційний суд зменшив розмір застави майже утричі – до 336 тис. грн. Таку суму застави Володимир Мельник сплатив і вийшов з СІЗО.

   

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150