Інженера Держпраці оштрафували на 25,5 тис. грн за хабар у понад 100 тис. грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Шевченківський районний суд Львова визнав винним у хабарництві інженера з охорони праці ДП «Західний експертно-технічний центр Держпраці» Мар’яна Боруцького. За отримання хабара у понад 100 тис. грн посадовця оштрафували на 25,5 тис. грн.

  Інженера Держпраці оштрафували на 25,5 тис. грн за хабар у понад 100 тис. грн - ZAXID.NET

  Як вказано у вироку суду, у травні Мар’ян Боруцький вимагав 4 тис. доларів (108 тис. грн) від представника ТОВ «Львівзахідбуд». За хабар посадовець обіцяв посприяти у видачі ГУ Держпраці Львівщини висновку щодо розслідування нещасного випадку на підприємстві, який би мав свідчити, що він не пов’язаний з виробництвом.

  «Посадовець дізнався, що фахівці ГУ Держпраці у Львівській області проводять перевірку на одному із львівських підприємств та вирішив скористатись становищем, щоб «підзаробити», – написала після затримання тодішня головна прокурорка Львівщини Ірина Діденко.

  68-річного Мар’яна Боруцького затримали 19 травня під час отримання другої частини хабара. Під час судового засідання чиновник визнав свою провину.

  Дослідивши усі докази у цій справі, суддя Юрій Донченко визнав Мар’яна Боруцького винним у отриманні хабара та призначив 25,5 тис. грн штрафу. Гроші, які посадовець отримав як хабар, конфіскували у дохід держави. На вирок ще може бути подана апеляція.

  У вироку також вказано, що Мар’ян Боруцький досі працює інженером з охорони праці ДП «Західний експертно-технічний центр Держпраці».

   

  (Visited 61 times, 1 visits today)
 • 180x150