Перефарбованці та безробітній, який п’яним сідав за кермо. Хто змагається за крісло очільника Долинської ОТГ?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Центральна виборча комісія зареєструвала усіх кандидатів на голів прикарпатських об’єднаних територіальних громад. Загалом на посаду 15-ти голів ОТГ претендують 122 кандидати.

  Журналісти проаналізували список кандидатів на голову Долинської об’єднаної громади. Тут ЦВК зареєструвала шість претендентів. Це Руслана Гаврилків, Володимир Гаразд, Іван Дирів, Сергій Іваськевич, Петро Корбут і Галина Лешко.

  Що відомо про  Руслану Гаврилків?

  Руслана Гаврилків – 42 роки, народилася і проживає в Долині. Має вищу освіту, судимість відсутня. Вона є заступницею міського голови у Долинській міській раді. Безпартійна. Висувається від партії “ВО “Платформа громад”. Раніше балотувалася від Української республіканської партії.

  Гаврилків Руслана Ігорівна

  Що відомо про Володимира Гаразда?

  54-річний Володимир Гаразд – висуванець партії “Європейська солідарність”. Як зазначив у біографії, проживає в селі Мала Тур’я Калуського району. Має вищу освіту, позапартійний, судимість відсутня. З 2006 року голова міста Долина. Ініціатор створення Долинської ОТГ. Президент асоціації «Енергоефективні міста України» у 2007-2019 рр.

  За основним місцем роботи заробив минулого року 399 219 гривень. На банківському рахунку у теперішнього очільника є 1,4 млн гривень, а також 11,5 тисячі готівкових коштів.

  Тричі переобирався на посаду міського голови Долини. Востаннє, у 2019 році самовисувався на посаду міського голови до Долинської міської громади та отримав 31,1 % підтримки.

  Гаразд Володимир Степанович

  Що відомо про Івана Диріва?

  41-річний ветеран АТО Іван Дирів теж вказав у біографії, що проживає в селі Мала Тур’я Калуського району. Має вищу освіту, судимість відсутня. Працює інженером-електриком в Долинському лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів Філії УМГ “Прикарпаттрансгаз” ПАТ “Укртрансгаз”. Директор ГО “Спілка учасників АТО ПАТ “Укртрансгаз”. Рік ніс службу у зоні АТО.

  Депутат районної ради і головний опозиціонер в районній раді.  За декларацією у 2019 за основним місцем роботи заробив 191 215 грн. Житловий будинок та земельна ділянка зареєстрована за дружиною.

  Висувається від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.  Втім, у 2015 році висувався до Долинської районної ради від  Української республіканської партії. У 2019 році був довіреною особою Юрія Дерев’янка, кандидата в президенти. Також у 2019 році самовисувався на посаду міського голови Долинської міської громади. Тоді отримав 24,5 % голосів ЗА. Відтак, саме його називають головним опонентом діючому очільнику Долини Володимиру Гаразду

  У 2015 році відбувалося таємне голосування щодо висловлення недовіри Івану Диріву, як заступнику голови райради.

  Заступник голови Долинської райради Іван Дирів: Заступником мене зробила громада, фактично, занісши з Майдану у кабінет | ВІКНА. Новини Калуша та Прикарпаття

  Що відомо про Сергія Іваськевича?

  Самовисуванець Сергій Іваськевич – 35 років, народився в місті Долина, де і проживає. Має вищу освіту. Безпартійний, безробітній і самовисуванець. Раніше був приватним підприємцем, займався роздрібною торгівлею одягом у спеціалізованих магазинах. У 2019 році кандидата зупинили п’яним за кермом. У вересні 2019 року тривали суди щодо позбавлення кандидата водійських прав та накладання штрафу.

  Що відомо про Петра Корбута?

  Петро Корбут – 39 років, народився і проживає в місті Долина. Має вищу освіту, судимість відсутня. Директор ТзОВ “Нова Долина”. Безпартійний. Висувається від Політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”.

  У 2019 році був кандидатом від «Об’єднання «Самопоміч» на мажоритарних округах Івано-Франківської області.

  Що відомо про Галину Лешко?

  Галина Лешко – 30 років, проживає в селі Грабів Калуського району. Має вищу освіту, судимість відсутня. Директор регіонального центру Долина № 1 на підприємстві “Княжа Вієнна Іншуранс Груп”. Безпартійна. Висувається від провладної партії “Слуга народу”.

  (Visited 107 times, 1 visits today)
 • 180x150