З початку осені в лікарнях Західної України витратили майже два мільйони на удосконалення систем подачі кисню

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Протягом вересня-жовтня медичні заклади у чотирьох областях Західної України спрямували 1,7 млн. Грн на удосконалення кишенькових систем. Усі договори, окрім двох у Львівській області, підписані для спрощеної «співвідносної» процедури.

  НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ » З початку осені в лікарнях Західної України витратили майже два мільйони на удосконалення систем подачі кисню

  За даними Prozorro, найбільше було виділено в Чернівецькій області – 966 тис. грн. Чернівецька обласна клінічна лікарня  заплатити  120 тис. грн місцевому архітекторові Віталію Гліганові за проєктування реконструкції систем кисневого забезпечення. Ще 747 тис. грн  медики витрачають  на саме оновлення цієї інфраструктури. Відповідальний договір підписали з новим приватним підприємством «НВФ« Капітал ».

  Для Хотінської Водночас районної лікарні та оновлення монтаж кисневої систему  коштуватім  99 тиса. грн. Підряд отримав підприємець Олександр Паращук, який зареєстрований у Чернівцях.

  В Івано-Франківській області з початку вересня оновлення систем кисневого встановлення спрямували 410 тис. грн. Найбільш мобільним варіантом була виділена Калуська центральна районна лікарня, яка  замовила  будівельні матеріали для її ремонту на 183 тис. грн у ТОВ «ВТП« Медтехніка ».

  Ще 89,8 тис. грн у регіонах для покращення інфраструктури витрат Тисменицька міська лікарня. Сам  монтаж  кисневої системи коштуєме 42 тис. грн, а вихідні  матеріали  – 47,8 тис. грн. Обидва договори підписали з ТОВ «Західтехмед».

  Дещо менше, 87,8 тис. грн, виділити Городенківська центральна районна лікарня. Івано-Франківська філія державного підприємства «Діпромісто»  розробить  лікарський проєкт капітального ремонту кисневих мереж за 49,8 тис. грн. Медики також  купують вихідні  матеріали, кутові вентилятори та ротаметри, на 38 тис. грн у підприємці Сергія Ревенка.

  Ще 50 тис. грн  заплатила  Коломийська центральна районна лікарня для проєктування ремонту кисневого стаціонару в районній лікарні в уже загадній філії «Діпромісто».

  Водночас у Львівській області медичні заклади заплатять лише 316 тис. грн за оновлення кисневих мереж. Таку незначну суму можна пояснити тим, що протягом карантину лікарні Львівщини вже частково замовили оновлення кисневого постачання. Наприклад, в травні Стрийська центральна міська лікарня заплатила за монтаж кисневої лінії 167 тис. грн.

  Монтаж кисневого трубопроводу в ревматологічне відділення обійшовся Львівській обласній клінічній лікарні у 254 тис. грн. Підрядником для медиків стало ТОВ «Радар-03», яке постійно обслуговує їхнє медичне обладнання.

  Збільшення кисневого постачання для Центру легеневого здоров’я коштувало всього 62 тис. грн від ТОВ «Західно-український центр «Медсервіс». Уповноважений з проведення закупівель за спеціальною процедурою звітування Центру легеневого здоров’я Юрій Мороз пояснив, що раніше такої кількості точок виходу та місць підключення для кисневої маски не потрібно було. Тепер ж, за його словами, ця потреба змінилася, адже кожен пацієнт в палаті повинен мати доступ до кисню.

  У Тернопільській області наразі лише спрямували 48 тис. грн на ремонт кисневої системи в інфекційному відділенні Скалатської комунальної районної лікарні. Підряд отримало ТОВ «Ховп «Медтехніка».

  Водночас, згідно з даними Prozorro, станом на 8 жовтня у Закарпатській області договорів на оновлення кисневої інфраструктури не підписали.

  (Visited 56 times, 1 visits today)
 • 180x150