Журналісти показали розкішний особняк Ахметова під Києвом (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Журналістам вдалося зняти розкішний особняк Ахметова під Києвом з висоти пташиного польоту.

  Ахметов Ринат. ДОСЬЄ | Досьє

  Мільярдер побудував справжній палац посеред соснового лісу в селищі Плюти, повідомляє СТИК з посиланням на Уніан.

  Як повідомляється, будівництво особняка велося п’ять років. Всю його територію оточує подвійний паркан, а на трасі й під’їзній дорозі чергує охорона.

  За даними журналістів, в районі будинку Ахметова працюють глушники сигналу могутніші, ніж над держдачами, де живе президент Володимир Зеленський і генпрокурор Ірина Венедиктова. Однак за допомогою дрона все ж вдається зняти житло найбагатшого українця.

  Земля Ахметова знаходиться трохи ближче до Українки, подалі від інших багатих і знаменитих мешканців Конча-Заспи. Навколо-густий сосновий ліс і жодного сусіда.

  Як повідомляється, на території всі галявини встелені зеленими килимами з трави, на клумбах ландшафтний дизайн.

  Маєток розкинувся на 25 гектарах землі, які оточені подвійним парканом. Крім основного будинку, а точніше – палацу, там розташовано ще кілька будівель.

  За даними журналістів, на ділянці є стоянка, басейн, джакузі й купіль, кілька видів лазень. Мармурові скульптури прикрашають основний триповерховий особняк. А поруч з ним два фонтани в античному стилі.

  Місцеві жителі подейкують, що, за розпорядженням Ахметова, на території навіть вирили підземний тунель. Таємний хід йде під ставком і з’єднує господарські апартаменти з гостьовим будиночком.

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150