Хмельницький суд позбавив волі інспектора управління Держпраці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чоловік вимагав у підприємця п’ять тисяч гривень хабаря.

  Хмельницький міськрайонний суд призначив посадовцю п\'ять років позбавлення волі

  Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок головному державному інспектору управління Держпраці у Хмельницькій області. Посадовцю призначили п’ять років позбавлення волі за вимагання п’ять тисяч гривень хабаря. Про це повідомиляє СТИК з посиланням на  пресслужбу Хмельницької обласної прокуратури.

  За її інформацією, правоохоронці спіймали «на гарячому» головного державного інспектора у лютому 2018 року. Тоді посадовець у п’ять тисяч гривень «оцінив» своє нереагування на виявлені порушення трудового законодавства, які вчинив один з підприємців. За невиконання цієї вимоги, він погрожував фізичній особі-підприємцю штрафом і зверненням до правоохоронних органів.

  «У суді було повністю доведено вину державного інспектора управління Держпраці у вчиненні злочину передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (Одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з її вимаганням)», — зазначають у пресслужбі обласної прокуратури.

  Таким чином Хмельницький міськрайонний суд призначив посадовцю п’ять років позбавлення волі з конфіскацією майна. Крім того, чоловіка позбавили права впродовж року обіймати організаційно-розпорядчі посади чи займатись такою діяльністю. Наразі цей вирок не набув остаточної сили і його можна оскаржити в апеляційному суді.

  (Visited 55 times, 1 visits today)
 • 180x150