Хмельницького працівника військкомату судитимуть за хабар і наркотики

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На лаві підсудних опинився інспектор міського військового комісаріату.

  Чоловіка затримали на хабарі у 300 доларів

  Старшого інспектора одного з відділень Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату обвинувачують в одержанні хабара і незаконному придбанні та зберіганні психотропних речовин. Як повідомляють у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Західного регіону, наразі досудове розслідування завершено й обвинувальний акт направлено до суду, передає СТИК.

  «За даними слідства, 22 липня цього року старший інспектор одержав триста доларів США неправомірної вигоди за вплив на службових осіб військкомату щодо видачі військовозобов’язаному військового облікового документа після його втрати, – йдеться у повідомленні. – Також цього дня він незаконно придбав та зберігав, без мети збуту, 0,22 грама психотропної речовини – амфетаміну».

  Як додають у повідомленні, досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювало Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області, оперативний супровід – військова контррозвідка департаменту контррозвідки СБУ.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150