Двічі колишній міський голова, пенсіонер та підприємці: хто балотується на посаду голови Калуської ОТГ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До місцевих виборів залишилося зовтім трохи. З кожним днем, передвиборча боротьба триває та стає більш напруженою. Галицькі Гроші вирішили провести моніторинг кандидатів на посаду голови Калуської ОТГ та розібратися, хто є хто.

  Осередки “ОУН Прикарпаття” підтримали кандидатуру Святослава Никоровича на посаду глави Богородчанської ОТГ

  Отож,  згідно з інформацією ЦВК, на посаду голови ОТГ у Калуші балотувалося 11 кандидатів. А саме: Андрій Дрань, Віктор Гільтайчук, Ольга Єланіна, Федір Костур, Андрій Найда, Ігор Насалик, Олег Нижник, Віктор Павлів, Сергій Шийко, Олег Савка та Володимир Савка.

  Пропонуємо вашій увазі біографію кожного кандидата:

  Андрій Дрань. Самовисуванець. Член Політичної партії “Об’єднання «Самопоміч».

  Біографічні дані

  Народився та навчався в Калуші. У 1997-му році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю “Економіка підприємства”. Пізніше закінчив Київський міжнародний інститут менеджменту за спеціальністю експерт-оцінювач нерухомого майна і корпоративних прав. Упродовж 15-років працював у сфері банківської діяльності, спочатку керівником Калуського відділення “Правекс-Банку”, згодом — на керівних посадах у відділеннях інших банків. Останнім банком, в якому працював Дрань, був російський «Петрокоммерцбанк».

  Після цього став керівником підприємства «Агрофінфонд». Розробляв програми по фінансуванню сільського господарства. З 2015 року заснував  і очолює ТОВ “Захід плюс”, яке спеціалізується на виготовленні металоконструкцій для потреб сільського господарства і промисловості.

  Політична діяльність

  У 2015-му році Андрій Дрань балотувався як мажоритарник від “Самопомочі” до Івано-Франківської обласної ради VII скликання по 78-му округу, проте, не був обраний. Того ж року, увійшов до складу виконкому Калуської міської ради за квотою від Самопомочі. Зараз є головою калуського осередку партії «Самопоміч».

  Майно

  В одному з інтерв’ю, Дрань зізнався, що його річний дохід перевищує дохід теперішнього калуського міського голови. Він зазначив, що отримує доходи шляхом отримання дивідендів, а це близько 800-900 тисяч гривень в рік.

  У його декларації за 2018 рік вказано, що  він отримав майже 300 тисяч дивідендів та понад 30 тисяч заробітної плати. У своїй власності Дрань задекларував грошові активи на такі суми: 35 200 Євро, 132 000 доларів та 172 000 гривень.

  Дрань є співвласником ТОВ Будівельна компанія «Захід» та БК «Захід плюс».

  В останній декларації, чиновник вказав, що йому належать два автомобілі, а саме Форд Мондео 2013 року. Його ціна на ринку зараз становить 9500 доларів.  А також Хонда Джаз 2008 року випуску, яка коштує зараз 6 800 доларів.  Кандидат у мери є власником будинку в Калуші площею 165 м кв. (вартість не вказана).

  Скандали

  У березні 2019-го кандидат у мери програв конкурс на посаду гендиректора КНП “Калуська ЦРЛ”. Андрій Дрань подав до суду, аби скасувати призначення на цю посаду Івана Красійчука – з’ясувалося, що він не подав варіант конкурсної пропозиції в електронному вигляді, як того вимагають умови проведення. Попри це, його допустили до другого етапу і він став переможцем конкурсу.

  Віктор Гільтайчук. Висуванець від партії «Слуга Народу». Безпатійний

  Біографічні дані

  Чинний голова Калуської РДА. Народився у Надвірнянському районі, здобув вищу освіту в Івано-Франківську, за фахом вчитель фізичної культури та організатор туристичної роботи. З 2000 року проживає в Калуші. З 2002 по 2015 рік працював у приватному бізнесі в галузі торгівлі та збуту. Спочатку був торговим агентом, а завершив на посаді територіального менеджера зі збуту та роботи з торговельними мережами в компанії ТзОВ  «Хенкель Баутехнік (Україна)» і ТОВ «Юнілівер Україна». У 2015 році розпочав роботу в органах влади, став першим заступником голови Калуської РДА. З грудня цього ж року – заступником голови Калуської районної ради, а в січні 2019 року був обраний на посаду голови Калуської районної ради.

  Політична діяльність

  У 2010 році Гільтайчук був членом партії “Собор”.

  У 2014 на позачергових виборах став уповноваженою особою від партії “БПП”. У 2015-му став головою осередку установчих зборів Калуської районної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Того ж року балотувався від “БПП” на місцеві вибори у Калуську районну раду. За словами Гільтайчука, він є безпартійним з 2019-го року. На посаду міського голови Калуша висувається від партії “Слуга Народу”.

  Майно

  Згідно з декларацією за 2019 рік, Віктор Гільтайчук має у власності автомобіль “ВАЗ 21013” 1984 року випуску. Його заробітна плата на посаді голови Калуської районної ради склала 363 417 грн. За сумісництвом у відділі освіти Калуської міської ради Гільтайчук отримав ще 11 981 грн. Готівкою кандидат зберігає 180 тисяч гривень.

  Скандали

  Ще у 2015 році низка місцевих ЗМІ написали, що тодішній перший заступник голови Калуської РДА Віктор Гільтайчук не має ані землі, ані автомобіля, ані помешкання. Натомість – одні борги. Згідно з декларацією за 2014 рік, заробітна плата Гільтайчука складала понад 134 тисячі гривень. Окрім того, він задекларував 4490,42 грн позики (кредиту) та 30585,16 грн — процентів за позикою (кредитом). А в декларації за 2018 рік, Гільтайчук задекларував позику (кредит) на суму 26 194 грн. У декларації за 2019 рік, кандидат заборгованостей не має.

  Ольга Єланіна. Самовисуванка, безпартійна

  Біографічні дані

  Народилася в Пермській області Російської Федерації. Проживає в Калуші. Навчалася в Прикарпатському національному університеті. Зараз депутат Калуської міської ради. Попередньо працювала у ТОВ “Карпатнафтохім”.

  Політична діяльність

  Згідно з даними ЦВК, Ольга Єланіна безпартійний кандидат. Раніше була членом партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”. Працювала головою комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології.  У міській раді взяла участь у 67% голосувань. Її відвідуваність засідань становить 87 %.  Не подала жодного проєкту за 5 років каденції.

  Майно

  Згідно з декларацією за 2019 рік, Єланіна має квартиру в Калуші площею 31,20 м. кв. Квартира знаходиться у спільній власності з двома особами. Єланіна володіє нерухомістю тільки на 34%. Окрім того, кандидатка на посаду голови Калуської ОТГ має у власності гаражне приміщення площею 25,9 м. кв. При цьому в декларації не вказано жодного транспортного засобу. За минулий рік Єланіна отримала 43 950 грн пенсійних виплат, а також 12 566 грн процентів в АТ “Ощадбанк”. На її рахунку у вищезгаданому банку знаходиться 331 607 грн.

  Федір Костур. Самовисуванець, безпартійний

  Біографічні дані

  Народився 1959 року в смт Перегінське Рожнятівського району. В 1978 році закінчив з відзнакою Львівський Житлово-комунальний технікум за спеціальністю “газове господарство”, в 1987 році закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу за спеціальністю “технологія машинобудування, металорізальні верстати і інструменти”. з 1981 по1990 працював майстром-теплотехніком в енергомеханічному цеху заводу “Карпатнафтомаш” в м. Калуш. З 1991 по 2003 працював в Управлінні Львівського округу Держтехнагляду України, після його реорганізації в Карпатському територіальному управлінні Держтехнагляду України провідним інспектором котлонагляду. З листопада 2003 по грудень 2019 працював начальником відділу охорони праці, екології, технічного нагляду та пожежної безпеки в АТ “Укрспецтрансгаз”.  Зараз пенсіонер. Займається літературною діяльністю на дозвіллі. Футбольний фанат. У 2012-му році змагався за звання кращого автора гімну до ЄВРО-2012. Політичною діяльністю не займався. На посаду міського голови Калуської ОТГ балотується шляхом самовисування.

  Андрій Найда. Висуванець від ВО “Свобода”. Член партії ВО “Свобода”

  Біографічні дані 

  Народився та проживає в Калуші. З відзнаками закінчив Калуську середню школу № 2 та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Після цього працював слюсарем-ремонтником на ТОВ “Карпатнафтохім”. У 2008 році став начальником цеху того ж підрозділу. У 2009 році очолив калуський трубний завод. У 2008-му році став головним інженером на ТОВ “Калуський трубний завод”. З 2009-го директор цього підприємства.

  Політична діяльність

  Андрій Найда є депутатом калуської міської ради з 2015 року на виборчому окрузі №19. Першу спробу йти в депутати зробив у 2010, але не пройшов. Є членом партії ВО “Свобода”. Андрій Найда – заступник голови постійної комісії міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології. Його відвідуваність на засіданнях складає майже 81%. За час своєї каденції не подав жодної поправки та проєкту.

  Як стало відомо, нещодавно Олег Савка, Андрій Дрань та Володимир Савка заявили, що підтримують Андрія Найду на виборах. Однак, їхні прізвища не зникнуть з бюлетеню.

  Майно

  У декларації кандидата на посаду голови Калуської ОТГ за 2019 рік задекларовано квартиру площею 68 м кв, вартість якої 357 750 грн. За минулий рік, Найда отримав 351 903 грн зарплати на ТОВ “калуський трубний завод” та 30 тисяч гривень відсотків від банку. В одному з інтерв’ю він розповів, що  його місячна зарплата складає 27 тисяч гривень, а це 324 тисячі гривень у рік. Разом із дружиною, Найда зберігає понад пів мільйона гривень на банківських рахунках.

  Ігор Насалик. Самовисуванець, безпартійний

  Біографічні дані

  Ігор Насалик народився 25-го листопада 1962-го року в місті Олександрія Кропивницької області. Дитинство минуло в Рогатині на Франківщині. У 1989 закінчив фізичний факультет Львівського університету ім. Франка за спеціальністю інженер оптоелектронних систем. Навчався у Львівському університеті, після чого два роки служив в армії. У 1990 році став провідним спеціалістом Центру мікроелектроніки в Ульянівську. З 1992 до 1993 був радником директора з економічних питань в МП “Корона”, пізніше радником з економічних питань МП “Сапфір” в Рогатині. З 1997 по 1998 – президент промислово-виробничої корпорації “Техно-Центр”.

  Політична діяльність

  Двічі колишній мілький голова Калуша. З березня 1998 по квітень 2002  – Народний депутат України 3-го скликання. Голова підкомітету з питань нафтової промисловості і нафтозабезпечення Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. З квітня 2002 по березень 2005 — Народний депутат України 4-го скликання, обраний по виборчому округу № 86, в Івано-Франківській області. Належав до таких фракцій: “Наша Україна”, “Регіони України”, Фракція УНП, Блок Юлії Тимошенко. У 2006 році балотувався до Верховної Ради V скликання як безпартійний за списком “Партії екологічного порятунку “ЕКО+25%”.

  З 10 квітня 2011 року — голова політичної Ради Української партії. З листопада 2014 року по квітень 2016 року — народний депутат України від партії “Блок Петра Порошенка”, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. У 2016 році був призначений Міністром енергетики та вугільної промисловості України.  У 2019-му році балотувався до Верховної Ради IX скликання по 85-му округу як безпартійний самовисуванець. Зараз безробітний.

  Майно

  У Декларації за січень-серпень 2019 року  зазначено, що активи Насалика вдесятеро перевищують доходи. Він задекларував земельну ділянку площею 1200 м кв. в селі Проців Київської області, а також ділянку площею 370 м кв в селі Козин.  Проживає в будинку, який належить його дружині, площею 561,4 м кв. в Козині.

  Дружина Насалика є співвласницею офісу в Києві площею 129,7 м кв., вартість якого 1 261 350 грн. Також має квартиру в Києві площею 287,7 м кв. та володіє двома машиномісцями 15 та 15,1 м кв. в Києві вартістю по 320 тисяч обидва.

  У колекції Насалика є десяток антикварних виробів, а саме: два бюсти з бронзи та мармуру, шість статуй з бронзи, мармуру та оніксу а також два письмові набори з мармуру. Задекларована картина Айвазовського. Ціни у декларації не вказані.

  Окрім цього, Насалик володіє колекцією коштовних годинників, які виготовлені з білого та рожевого золота та крокодилячої шкіри. А його дружина володіє ювелірними прикрасами з білого золота й діамантів та хутровими виробами, вартість яких не вказана у декларації.

  У власності Насалика автомобіль “Mercedes-Benz” моделі S 500L 4 MATIC 2015 року випуску, вартістю 1 млн 350 тисяч. Ще одне авто – “Mercedes-Benz”  GLE 400 4 MATIC 2016 року, вартістю 2 млн 432 тисячі належить дружині Ігоря Насалика.

  На посаді міністра, за рік Насалик заробив 239 тисяч гривень. Отримав від банку проценти в розмірі – 807 гривень та 1 млн 236 тис. 952 гривень. Його дружина отримала 791 119 грн доходу займаючись підприємницькою діяльністю та отримала проценти від банку в розмірі 72 тис. 232 грн та 28 гривень. Дружина зберігає в банку 27 грн, 280 грн, 61 524 та 37 грн.

  На рахунку Насалика в “Ощадбанку” три долари та 57 076 гривень. В інших банках  – 341 гривня та 3 026 доларів. Готівкою колишній калуський міський голова зберігає 1 млн 365 тис. доларів та пів мільйона гривень. Його дружина має готівкою 50 тисяч доларів та 670 тис. грн.

  Скандали

  У 2015 році в мережі з’явилося відео, на якому Насалик розмовляє з міністром доходів так званої “ДНР” Олександром Тимофєєвим. Тоді в ЗМІ поширили інформацію, що ексміністр домовляється про поставки вугілля на територію України. Він заперечував це, та говорив, що відвідував Донецьк, аби визволити українських хлопців з полону. Тоді ж, він висловився так: “Ми не торгуємо, йде обмін товаром”. Так він відповів на те, що Україна купує вугілля з окупованих територій.

  У 2014 році, ексміністр позичив у бізнесмена Петра Димінського 3,3 млн доларів та не вказав їх у декларації за 2015 та 2016 роки.  Грошей Насалик не повернув, тому Димінський звернувся до суду. Печерський райсуд Києва заарештував квартиру і житловий будинок Ігоря Насалика за клопотанням бізнесмена. За інформацією ЗМІ, Петро Димінський раніше фінансував політичний проект Ігоря Насалика “Еко+25”, за рахунок якого той у 2006 році розраховував повернутися до Верховної Ради.

  Цією справою зацікавилось НАБУ та у серпні 2019 року оголосило підозру екс-міністру, інкримінуючи умисне декларування недостовірної інформації, адже у жодній із обов’язкових е-декларацій тодішній міністр позику не зазначив.

  Під час виборчої капманії у 2006 році, активісти Партії екологічного порятунку “ЕКО+25” поширювали анкети, які треба було, заповнивши, надсилати в офіс партії у Рогатині. Анкета повинна була гарантувати запровадження екологічного коефіцієнта +25% для громадян України, які проживають на екологічно небезпечних територіях. Як відомо, чимало калушан після того, як заповнили анкети, які поширювали активісти “ЕКО+25”, отримали свідоцтва про занесення їх у Реєстр бажаючих отримати 25-відсоткову екологічну доплату. Проте, представники партії, заперечували інформацію про поширення даного оголошення і зазначили, що фейк поширили невідомі люди, аби посіяти сумніви перед виборами, на яких у мери балотувався Насалик.  Тоді активісти „ЕКО+25” повідомили, що усі роз’яснення надасть калушанам та представникам ЗМІ Ігор Насалик після офіційного оголошення результатів виборів міського голови.

  В одному з інтерв’ю місцевим ЗМІ у 2006 році, Насалик розповів про основну ідею проєкту “ЕКО+25”.

  Ідея „ЕКО+25” полягає у компенсації людям коштами бюджету проживання в екологічно забруднених регіонах. Сьогодні у Верховній Раді зареєстрований законопроект про цю екологічну надбавку. Мова в першу чергу йде про жителів 6 міст України. На сході — це Алчевськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, на заході — Надвірна, Калуш, Бурштин.

  Проте, як відомо, ніяких надбавок калушани так і не отримали.

  Окрім того, будучи міським головою Калуша, Насалик обіцяв безкоштовну медицину та комунальні послуги. Ліки у  медзаклади поставлялися фірмою “Укрмедекспорт”, яка була пов’язана з Насаликом.  А безкоштовні комунальні послуги так і не стали реальністю для калушан.

  Я хочу зняти ті проблеми, які стали у місті нагальними, — питання водопостачання і житла. Зі свого особистого фонду я хочу повністю профінансувати цілодобове забезпечення Калуша водою і за власні кошти побудувати 2000 кв. метрів житла, яке буде розподілено між молодими спеціалістами і соціально незабезпеченими верствами населення, – говорив Насалик.

  Також, нещодавно НАЗК звинуватило Насалика у внесенні недостовірних даних до декларацій за 2018 та 2019 роки. Було виявлено незадекларованого майна на 34,6 млн грн та 29,6 млн грн. Відомо, що зараз Насалик судиться з НАЗК через декларації.

  Олег Нижник. Висувається від поілтичної партії “УДАР”, безпартійний

  Біографічні дані

  Олег Нижник народився та проживає в Калуші. Вищу освіту здобув в Івано-Франківскьому національному університеті нафти і газу. Трудову діяльність почав у колгоспі імені Кірова в селі Верхня Калуського району. Брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Працював електромонтером у Калуському ВО “Хлорвініл”. З 2006-го року і дотепер – директор Калуського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Голова громадського об’єднання “Громадський рух “Мій двір”.

  Політична діяльність

  Політичною діяльність почав займатися у 2010 році, тоді став депутатом Калуської міської ради від Народного руху України. У 2012 балотувався від партії “УДАР” у Верховну Раду України, та не пройшов. У 2016 балотувався у ВРУ, як самовисуванець на окрузі №85, та не був обраний. На останніх місцевих виборах очолював список від БПП “Солідарність” до Калуської міської ради за квотою “Удару”. Зараз – голова фракції БПП “Солідарність” в Калуській міській раді.

  Нижник відвідав майже 74% засідань міської ради за час каденції. Брав участь у 65% голосувань. На виборах голови Калуської ОТГ, Нижник балотується від партії “УДАР”.

  Майно

  У декларації кандидата за 2019 рік вказано земельну ділянку в Калуші, площею 665 м кв. У власності дружини Нижника знаходиться житловий будинок площею 52,5 м кв та  земельна ділянка у селі Берлоги Рожнятівського району. Її площа становить понад 5 гектарів. Олег Нижник має два легкових автомобілі – ВАЗ, який придбав у 2005-му році, і Hyundai Santa Fe, власником якого є з 2006-го року Василь Гринів.

  За минулий рік Нижник заробив 141 631 грн на посаді директора Калуського міського ЦФЗН “Спорт для всіх” та отримав 79 661 грн пенсійних виплат. Готівкою Нижник зберігає 5 тисяч доларів.

  Скандали

  Нижник пішов з партії “Народний рух України” у 2012 році та балотувався у ВРУ від “УДАРу”.  В одному з інтерв’ю, він зазначив, що кандидатури від Народного руху України визначалися у кабінетах Олександра Турчинова та Арсенія Яценюка, у досить дивний спосіб. Тоді, від НРУ до прохідної частини списку потрапив лише один кандидат, а на мажоритарних округах балотувалося троє.

  Віктор Павлів. Висуванець політичної партії “За Майбутнє”, безпартійний

  Біографічні дані

  Віктор Павлів народився 18 лютого 1967 року на Рогатинщині. Проживає у Калуші. Навчався у Харківській державній академії фізичної культури. Засновник волонтерського руху в Калуші, учасник українсько-російської війни. З 2016 року і по сьогодні, працює головним спеціалістом з розвитку туризму в управлінні економіки Калуської міської ради.

  Політична діяльність

  У 2015 році, Павлів очолив партію “Авто-Майдан” у Калуській міській раді. У 2016 – без пояснень повідомив про вихід з партії. За час каденції, Павлів відвідав 77% засідань міської ради. Взяв участь у 63% голосувань. На вибори голови Калуської ОТГ йде від політичної партії “За Майбутнє”.

  Майно

  У декларації Павліва за 2019 рік, сказана квартира у Калуші площею 38, 3 м кв, яка знахїодиться у спільній власності. Також, Павлів володіє земельною ділянкою в Калуші площею 600 м кв.

  Кандидат на посаду голови ОТГ має легковий причеп 2016-го року випуску, вартістю 30 тисяч гривень. У 2017-му придбав легковий автомобіль АЗЛК 1977-го року випуску. Його вартість – 30 380 гривень. Має частку 0,083 % у “Промприладі”. У грошовому еквіваленті, це – 25 тисяч гривень.

  За минулий рік у Калуській міській раді Павлів заробив 164 550 грн та отримав 1295 грн соціальних виплат.

  Скандали

  У 2014-му році Віктор Павлів, який перебував в АТО, вимагав звільнення одного зі своїх командирів, бо той на його думку не поважав людей на Майдані.

  Володимир Савка. Висуванець від політичної партії “Сила і Честь”, безпартійний

  Біографічні дані

  Народився та проживає в місті Калуш. Освіта вища. Офіційно безробітній. Разом з дружиною займається підприємницькою діяльністю. Сім’я власники перукарні “New Style” у Калуші. Був футбольним арбітром.

  Політична діяльність

  У 2015 році балотувався на посаду міського голови Калуша від політичної партії “Громадянська позиція”. Цього року, на вибори голови Калуської ОТГ Володимир Савка йде, як безпартійний від політичної партії “Сила і честь”. Досвіду управління в державних структурах не має.

  Майно

  У 2018-му році зареєструвався приватним підприємцем. Займався тимчасовим працевлаштуванням. Зараз діяльність припинив.

  Є головою і бенефіціарним власником громадської організації “Громада і контроль”, яку у 2014-му році заснував разом із Мар’яною Галій та Іриною Черлінко.

  Сергій Шийко. Висуванець від ВО “Батьківщина”, безпартійний

  Біографічні дані

  Сергій Шийко народився в селі Слобідка Калуського району, зараз проживає в Калуші. Навчався у Львівському національному лісотехнічному університеті. Засновник асоціації “Деревообробних підприємств Калуського району”. Приватний підприємець, директоро ТОВ “Мега-Спецтранс”, яке надає в оренду вантажні автомобілі. Підприємство також займається добуванням корисних копалин, лісопильним та стругальним виробництвом, готує до роботи будівельні майданчики.

  Окрім цього, Шийко директор ТОВ “Іс-транс”, яке теж спеціалізується на вантажних автомобілях.  Надає в оренду сільськогосподарські машини, будівельні машини.  Голова ТОВ “ВУДТРЕЙДІФ”, яке виробляє фанеру, дерев’яні плити, панелі, шпон.

  Політична діяльність

  Сергій Шийко не займався політичною діяльністю раніше. На вибори голови Калуської ОТГ йде від всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.

  Майно

  Шийко володіє половиною компанії ТОВ “Мега-Спецтранс”. Статутний капітал становить 10 тисяч гривень. Інших даних стосовно доходів кандидата немає.

  Олег Савка. Висувається від політичної партії “Народний рух України”, член цієї ж партії

  Біографічні дані

  Олег Савка народився 1985 року в Калуші, де проживає і зараз. Закінчив Прикарпатськтй національний університет за спеціальністю учитель початкових класів, вчитель англійської мови та літератури. У 2017 році закінчив Університет Короля Данила за спеціальністю правознавство.

  З 2009 року займає посаду менеджера у сфері міжнародних перевезень в компанії “Рометте”.

  З 2013-го року – голова громадської організації “Спілка католицької молоді”. Савка є одним із засновників ГО “Краєзнавчо-туристичний спортивний центр “Аркан стихій”. З 2010 до 2018 року був актором Калуського муніципального народного аматорського театру “Легенда”. Зараз, депутат Калуської міської ради.

  Політична діяльність

  Громадську та політичну діяльність Савка розпочав ще з 2004 року, у студентські роки. З 2006 до 2013 року Олег Савка був членом Проводу Калуської міської організації Народного руху України та заступником голови Калуської міської організації НРУ.

  Депутат Калуської міської ради на окрузі №6 від політичної партії “Народний рух України. Член постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та інвестиційної політики. У 2010-2013 роках і з 2018-го – заступник голови Івано-Франківської крайової організації НРУ. Також 2010 року Савка став заступником Івано-Франківського обласного осередку ВГО “Молодий Народний Рух”.

  За час каденції, відвідав 71% засідань міської ради.

  Майно

  У декларації Олега Савки за 2019 рік, зареєстрована квартира площею 29,5 м кв. у спільній власності та будинок 69,5 м кв. у Калуші з правом на користування.  Кандидат на посаду голови Калуської ОТГ володіє автомобілем “ВАЗ 21011” 1975-го року випуску. Вартість автомобіля за останньою грошовою оцінкою становить 19 100 гривень.

  В одному з інтерв’ю, Олег Савка розповів, що його місячна зарплата складає 9 тисяч гривень. У декларації він вказав, що на посаді менеджера, за 2019 рік заробив 91 050 гривень. Його дружина отримала 10 320 грн, як допомогу при народженні дитини.

  Скандали

  У 2013 році Савка разом з активістами Євромайдану спалив портрет Віктора Януковича, за що на нього відкрили кримінальну справу і звинуватили за чотирма статтями. Проте, суд зняв звинувачення та задовольнив клопотання прокурора про звільнення від кримінальної відповідальності.

  (Visited 230 times, 1 visits today)
 • 180x150