Кінець епохи кумівства: Головою Чернігівської ОДА призначено нову дружину головнокомандувача ЗСУ Хомчака

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської облдержадміністрації 29-річну Анну Коваленко.

  Кінець епохи кумівства: Головою Чернігівської ОДА призначено нову дружину головнокомандувача ЗСУ Хомчака

  Як повідомляється на офіційному сайті президента, під час робочої поїздки на Чернігівщину Зеленський представив нову главу ОДА та вручив їй посвідчення, передає СТИК.

  “Вона буде єдиною в Україні жінкою, яка очолює область. Дедалі більше жінок ставатимуть головами обласних державних адміністрацій. Я вважаю, що це дуже важливо. Для всіх українців важливо, щоб людина була порядна, щоб вона була чесна та професійна. Я вважаю, що саме ця людина – така”, – заявив президент.

  За його словами, нова керівниця ОДА буде втілювати в життя перспективні й амбітні цілі для розвитку регіону, зокрема, у галузі сільськогосподарського потенціалу.

  Як пише Telegram-канал “Очки Баканова”, для Коваленко Чернігів, найімовірніше, трамплін для наступної посади в одній зі спецслужб.

  Cкрин Telegram

  Нагадаємо, Коваленко є головою всеукраїнської ГО “39 жіноча сотня Самооборона Майдану” і координатором ГО “Антикорупційний рух України”.

  Вона була консультантом при комітеті Верховної Ради з питань безпеки і оборони, а також радником трьох міністрів оборони і міністра інформаційної політики Юрія Стеця у 2014-2015 роках.

  У 2019 була обрана народним депутатом від “Слуги народу”. 10 вересня 2019 року достроково склала повноваження у зв’язку з призначенням її заступником голови Офісу президента.

  У квітні 2020 року Коваленко призначили заступником міністра розвитку громад і територій.

  Недавно Анна Коваленко вийшла заміж за головнокомандувача ЗСУ, 53-річного генерал-полковника Руслана Хомчака.

  (Visited 82 times, 1 visits today)
 • 180x150