Чернівецький департамент охорони здоров’я придбає невідомі кисневі концентратори на три мільйона гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Департамент охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації 21 жовтня підписав договір із ТОВ «Мед Ексім» на постачання медичних концентраторів на загальну суму 3,01 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

  У Рівному важко хворого підключили до апарату ШВЛ | Рівненські новини

  Кисневі концентратори – це обладнання призначене для лікування хвороб дихальної системи. Вони дозволяють подавати пацієнту кисень у тих випадках, коли немає відповідних балонів або спеціальної централізованої подачі, пише СТИК з посиланяям на Наші гроші.Львів.

  За договором замовили 75 концентраторів. Серед них 30 концентраторів невідомого виробника моделі AE-5-S та 40 концентраторів AE-8-S. Відомостей про такі моделі концентраторів в мережі знайти не вдалось, як і аналогічних закупівель в системі Prozorro.

  Обладнання генеруватиме кисень високої концентрації з атмосферного повітря. За технічними характеристиками моделі AE-5-S виробляють до 5 літрів кисню за хвилину, а AE-8-S – до 8 л/хв. Їх вартість становить 34 тис. грн і 45 тис. грн за штуку відповідно.

  Концентратори мають можливість здійснювати безперервну роботу впродовж восьми тисяч годин, а також інтелектуальну систему самодіагностики та сигналізації у випадку перегріву, низької концентрації кисню та відсутності живлення.

  Нагадаємо, що аналогічну закупівлю у липні проводив Департамент охорони  у Закарпатській області. Тоді замовили 76 концентраторів моделі OX-10A, а їх ціна дорівнювала 36 тис. грн за штуку.

  ТОВ «Мед-Ексім» зареєстровано у Києві. Фірма спеціалізується на продажі медичних товарів. Власницею фірми є мешканка Чернігівської області Ганна Бублик.

  З початку 2020 року компанія «Мед Ексім» отримала 177 державних замовлень на 134 млн грн, переважна більшість з яких – на постачання медичного обладнання.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150