Буковелівська “ПБС” взяла чергові 405 мільйонів Укравтодору на коштовний асфальт і щебінь

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області 19 жовтня уклала договір з ТОВ «ПБС» вартістю 404,75 млн гривень на капітальний ремонт ділянки автодороги державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, яка проходить через Рогатинський район.

  Типовий Франківськ - «Замайбахівці» взяли чергові 405 млн Укравтодору на коштовний асфальт і щебінь

  Про це повідомляється у системі «Прозорро»передають “Наші гроші”.

  САД у Івано-Франківській області оголосила очікувану вартість контракту в 424,62 млн гривень. Окрім ТОВ «ПБС», у конкурсі брали участь ТОВ «Техно-Буд-Центр» та AzVirt MMC. Останнього не допустили до торгів через неповну документацію на підтвердження кваліфікації робітників. Під час аукціону ТОВ «ПБС» скинув ціну на 5% від очікуваної вартості до 404,75 млн гривень, що дозволило йому спокійно виграти тендер у єдиного супротивника «Техно-Буд-Центр». Завершити ремонт дороги за умовами договору «ПБС» має до кінця 2021 року.

  Згідно з протоколом узгодження цін на матеріальні ресурси (з ПДВ), асфальтобетон крупнозернистий тип А марка 1 коштує 2950 гривень/т, емульсія бітумна 15481 гривень/т, щебенево-піщана суміш С-5 – 897 гривень/м3, щебенево-піщана суміш С-7 – 942 гривні/м3, щебінь М 1000 і більше фракція 40-70 мм – 998 гривень/м3.

  Ціни «ПБС» суттєво вищі за вартість зазначених у моніторингу ДерждорНДІ будматеріалів за серпень по Івано-Франківській області, де асфальтобетон крупнозернистий тип А марка 1 коштує 2599 гривень/т, а емульсія бітумна – 14 600 гривень/т.

  На тендерах «ПБС» ціни на будівельні матеріали сторони показують не завжди навіть на крупних підрядах. Хоча їх вартість зазвичай з’їдає до половини ціни контракту. Наприклад, незрозумілими лишились ціни на будматеріали у тендері на майже пів мільярда гривень у Закарпатській області.

  З початку проєкту «Велике будівництво» ТОВ «ПБС» – беззаперечний фаворит Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області. З 11 тендерів, які в цьому році проводила служба вартістю понад 10 млн гривень, «ПБС» виграла 9 на суму 3,57 млрд гривень.

  ТОВ «ПБС» заснувала в березні 2004 року в Івано-Франківську Іванна Непік зі статутним капіталом у 6,02 млн гривень. Іванна Непік раніше працювала на курорті «Буковель» Ігоря Коломойського. В той час директором «Буковелю» був Олександр Шевченко. Зараз він є кандидатом в депутати до Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє» бізнес-партнера Коломойського Ігоря Палиці.

  Загалом з початку року ТОВ «ПБС» одержала тендерів на 10,35 млрд гривень.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150