У Сумах на хабарі викрили проректора вишу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під час отримання хабаря 27 жовтня затримали одного з керівників Сумського вищого навчального закладу. Про це повідомляє пресслужба Офіса генерального прокурора.

  У Сумах на хабарі викрили проректора вишу — ОГПУ (ОНОВЛЕНО)

  За версією слідства,  проректор одного з вишів на Сумщині вимагав та отримав від приватного підприємця 5 тис. доларів США за передачу в користування господарських приміщень, які належать навчальному закладу, та укладення договору.

  У Сумах на хабарі викрили проректора внз — ОГПУПоліція Сумської області

  Наразі слідчі дії тривають. Вирішують питання про повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

  За інформацією наших джерел у правоохоронних органах, це – проректор з адміністративно-господарської роботи Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Юрій Штика. Наразі його телефон вимкнений. Суспільне намагається зв’язатися з його адвокатом.

  Згідно з декларацією за 2019 рік Штика має земельну ділянку площею 1200 м кв у Стецьківці Сумського району, автомобіль Форд, модель С макс 2007 року випуску. За 2019 рік заробив майже 315 тис. грн. Також задекларував 6 тис. грн гонорарів, 14 тис. грн страхових виплат, 2 тис. матеріальної допомоги. Також вказав 25 тис. грн доходу від відчуження рухомого майна.

  У власності дружини зазначена земельна ділянка у Стецьківці з такою ж площею, автомобіль Ланос ДЕУ 2005 року випуску. Її дохід за 2019 рік становив 194,3 тис. грн.

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150