Кошти, передбачені для діагностики онкологічних захворювань передали на ремонт доріг Львівської області

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Уряд передав на розвиток доріг у Львівській області 61,55 млн гривень з проекту бюджетної програми Міністерства охорони здоров’я з удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань.

  Передбачені на онкохворих гроші витратять на ремонт доріг Львівщини - ZAXID.NET

  Про це вказано у розпорядженні Кабінету Міністрів від 21 жовтня, пишуть “Наші Гроші”.

  Всього у цій бюджетній програмі перерозподілено 104,75 млн гривень, тобто Державне агентство автомобільних доріг України на ремонт доріг загального користування у Львівській області отримає 60 % від цієї суми. Ще 33,2 млн гривень пішло Міністерству освіти і науки — зокрема на реставрацію головного корпусу ЛНУ імені Івана Франка, а 10 мільйонів — Міністерству енергетики на розвиток потужностей Новокостянтинівської шахти.

  Окрім цього, Уряд узаконив перерозподіл загального бюджету, наданого Укравтодору. З 70 мільйонів гривень, виділених на будівництво траси М-14 “Одеса–Мелітополь–Новоазовськ”, 65,77 мільйонів піде на осучаснення сполучення “Київ–Суми–Харків” (у межах Чернігівської та Сумської областей), а 4,22 млн — також на розвиток доріг у Львівській області.

  Нагадаємо, 31,5 млрд гривень з Дорожнього фонду спрямовано на ремонт і будівництво доріг державного значення. У квітні Укравтодор та Укрексімбанк  уклали договір на фінансування дорожнього будівництва на 19,3 млрд гривень під державні гарантії. Також Укравтодору були перерозподілені 35 млрд гривень з фонду протидії COVID-19. У жовтні голова Рахункової палати Валерій Пацкан заявив, що на будівництво доріг та амбулаторій пішло 12,6 млрд гривень — при цьому на кошти з COVID-фонду не було закуплено жодного апарату штучної вентиляції легень.

  Дві третини усіх дорожніх підрядів Служби автомобільних доріг у Львівській області у 2020 році сумою від 100 млн гривень отримали три компанії — ТОВ «Автомагістраль-Південь», ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТОВ «Техно-Буд-Центр» — компанії-засновниці Національної асоціації дорожників України. До травня 2020 року керівником НАДУ був Тарас Сиротинський, який нині є радником прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150