Лопатинський спиртзавод купила фірма, записана на директора зі схеми з родовищами Полтавщини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  ТОВ «Офіс інвестицій» придбало на аукціоні Фонду держмайна Лопатинське МПД (Львівська область) за 50,01 млн грн., що на 165% вище стартової ціни 18,37 млн грн.

  НАШІ ГРОШІ – Лопатинський спиртзавод купила фірма, записана на директора зі схеми з родовищами Полтавщини

  Про це стало відомо з даних системи «Прозорро. Продажі».

  «Офіс інвестицій» відразу вказав в початковій заявці 50,01 млн грн. і далі цю суму не змінював. Конкурентами фірми на аукціоні були ТОВ «Хімтайм», ТОВ «Укрспецпоставка» та ТОВ «Транс-Н», які підвищували свої пропозиції під час трьох раундів торгів, але вони були суттєво нижчими від переможця, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.

  «Офіс інвестицій» зареєстровано 16 грудня 2019 року в Києві на вул. Сурикова 3., корпус 8Б. Це суcідня будівля з головним офісом Національного антикорупційного бюро України.

  Засновником та директором «Офіс інвестицій» є мешканець Запорізької області Віталій Толок. За адресою реєстрації цієї фірми також зареєстровані ТОВ «Фінансова компанія «Ассісто» та ТОВ «Сучасні заощадження», які також записані на Віталія Толока. Також він вказаний власником ТОВ «Озон інвестмент», свіжествореної ТОВ «Завод-інвест», а також людина з таким ПІБ є директором ТОВ «Надрапростір» та ТОВ «Юноліт Ойл». Дві останні фірми мають спецдозволи (відповідно) на Майорівську та Фльорівсько-Ювілейну площі в Полтавській області. На посаді директора цих фірм Толок на початку 2020 року змінив Марію Мартиненко, яка називала себе директором групи «Іст Юроуп Петролеум»,  тоді ж 19 спецдозволів «Іст Юроуп петролеум» були переоформлені  на інші юрособи. ЗМІ називали контролером «Іст Юроуп Петролеум» бізнесмена Павла Фукса. Раніше ця фірма називалася «Голден Дерік» і за часів президентства Віктора Януковича була близькою до екс-міністра Едуарда Ставицького та без конкурсів отримала три десятки родовищ в Полтавській області.

  Лопатинський спиртзавод було засновано в другій половині 19-століття, в 1980-хх завод було повністю модернізовано. Потужності заводу можуть бути застосовані для виготовлення етилового (ректифікований зерновий, зерновий вищої очистки) і харчового спирту.

  За умовами приватизації, покупець повинен зберегти до 01 липня 2021 року виробництво етилового спирту, зберегти до цього часу не менше 70% штату та додатково працевлаштувати 49 людей.

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150