На Буковині викрили у хабарництві начальника управління лісового та мисливського господарства (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Підприємці, зацікавлені у придбанні ділової деревини, мали сплачувати «відкат» за перемогу в аукціонах через електронну систему.

  Поліцейські викрили у хабарництві керівника одного з обласних управлінь лісового та мисливського господарства Західного регіону » Все последние новости Киева в подроностях

  Злочинну «схему» вимагання та одержання коштів викрили оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Нацполіції та слідчі слідчого теруправління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, інформує СТИК з посиланням на Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

  До її організації причетний начальник одного з обласних управління лісового та мисливського господарства Західного регіону. За сприяння у гарантованому виграші в аукціоні на закупівлю ділової деревини через систему електронних торгів підприємці мали сплачувати певну суму «відкату». Розмір неправомірної вигоди вираховувався за наступною формулою – 1000 гривень за 1 м. куб.

  1 листопада, поліцейські затримали організатора злочинної «схеми» одразу після одержання ним 30 тисяч гривень у якості чергової частини неправомірної вигоди. Крім того, в ході обшуків, при затриманому було виявлено та вилучено частину неправомірної вигоди, яка надавалася раніше.

  Вирішується питання про повідомлення організатору «схеми» про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

  За даний злочин чинним законодавством передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150