Сторожинецька лікарня переплатить новоствореному підприємцю понад 100 тисяч за аналізатор крові

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сторожинецька центральна районна лікарня (Чернівецька область) 30 жовтня підписала договір із приватним підприємцем Владиславом Шнайдером на закупівлю аналізатора крові за 311 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

  Сторожинецька районна лікарня

  Закупівлю провели за спрощеною процедурою звітування, оскільки придбання такого товару передбачене постановою Кабінету Міністрів, і використовується для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, пандемій коронавірусної хвороби COVID-19, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  За договором, придбають аналізатор газів крові та електролітів Edan i15. Прилад використовують для проведення експрес-тестів та обробки результатів аналізів крові.

  Варто зазначити, що на ринку його вартість є значно нижчою. У компанії «Лабвіта» нам підтвердили наявність таких аналізаторів за ціною 230 тис. грн, але для постачальників та дилерів, які замовляють товар у компанії, ціна на 20% нижча, тобто 184 тис. грн. Отож, Сторожинецька лікарня придбає необхідне обладнання із переплатою понад 100 тис. грн.

  Аналізатори Edan i15 медзаклади України замовляють досить рідко. З початку 2019 року їх придбали лише чотири одиниці, включно із замовленням сторожинецької лікарні. Валківська районна влікарня (Харківська область) заплатила за цей прилад ще більше – 353 тис. грн. Однак у березні Кролевецька лікарня (Сумська область) замовила аналізатор всього за 200 тис. грн.

  Нагадаємо, що таку ж переплату ми фіксували раніше, у липні Тячівська районна лікарня придбала Аналізатори Edan i15 також за 311 тис. грн у ТОВ «Західлабтест».

  Владислав Шнайдер прописаний у Тернополі і зареєструвався приватним підприємцем наприкінці вересня 2020 року. Перше державне замовлення отримав 23 жовтня. З цього часу Владислав Шнайдер підписав 4 контракти на 358 тис. грн із врахуванням даної угоди.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150