Через фірму екснардепа Шевченка, скасували тендер на будівництво транспортної роз’вязки біля нового мосту на Пасічну

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради скасувало тендер на будівництво транспортної розв’язки в районі вулиць Хіміків – Надрічна.

  Через фірму екснардепа Шевченка, скасували тендер на будівництво транспортної роз'вязки біля нового мосту на Пасічну

  Тендер з очікуваною вартістю 329 690 000 гривень управління капітального будівництва міськвиконкому оголосило у липні цього року, пише СТИК з посиланням на Курс.

  Документи на тендер подали три учасники: ТОВ “ПБС” (наближене до екснардепа Олександра Шевченка), ТОВ “БК “Адамант”, ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” (пов’язують з екснардепом від Партії регіонів Володимиром Продивусом).

  Аукціон планували провести 24 вересня. Але 18 вересня УКБ опублікувало протокол розгляду тендерних пропозицій та дискваліфікувало учасника ТОВ «ПБС».

  В УКБ пояснили таке рішення тим, що ТОВ «ПБС» не надало забезпечення тендерної пропозиції (електронну банківську гарантію на 1,6 млн грн) та не підтвердило наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

  “ПБС” 23 вересня оскаржило рішення до Антимонопольного комітету. Скаржник просив скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції “ПБС” та не допустити до аукціону ТОВ “БК “Адамант” і ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” через невідповідність вимогам тендерної документації. Поки розглядалася скарга, дату проведення аукціону перенесли на 9 листопада.

  За результатами розгляду скарги АМКУ зобов’язав УКБ скасувати рішення про допущення до аукціону ТОВ “БК “Адамант”. Тендерний комітет 2 листопада виконав вимоги АМКУ та не допустив цього учасника до аукціону.

  Оскільки до аукціону допустили лише ТОВ “Мостобудівельний загін № 112”, то тендерний комітет скасував аукціон взагалі через “допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій”.

  Нагадаємо, минулого тижня Кабмін виділив Франківську 60 мільйонів на міст через Бистрицю-Солотвинську.

  Нагадаємо, камінь під новий міст на Пасічну заклали у травні 2016 року. Планувалося, що міст коштуватиме до 200 мільйонів гривень.

  У серпні 2019 року Марцінків повідомив, що вартість моста – 426 мільйонів гривень та попросив у президента України Володимира Зеленського 150 мільйонів.

  Пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій порадив гроші на завершення будівництва шукати в іноземних кредиторів.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150