До чотирьох років позбавлення волі загрожує державному реєстратору, який попався на хабарі у розмірі 400 доларів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Для безперешкодної реєстрації права власності на об’єкт нерухомості посадовців потрібно 400 американських прибульців.

  До чотирьох років позбавлення волі загрожує державному реєстру, хто потрапив на хабарі в розмірі 400 прибутків, Тата Когут

  Слідчі відділу розслідування особливостей тяжких злочинів (детективів) ГУНП у Тернопільській області скерували до суду обвинувальний акт щодо 39-річного житла Гусятина, котрому оголошено підозру в порушених частинах 1 статті 368 ККУ.

  Про це повідомили в прес-службі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, передає СТІК .

  У ході досудового розслідування, яке проводилося під процедурним керівництвом прокуратури Тернопільської області, було встановлено, що посадовець, що призначає посаду державного реєстру однієї із сільських рад Чортківського району, не гребував незаконними «заробітками».

  Про прохання одного з жителів району про реєстрацію права власності на нежитловий будинок, службовця, що повідомляє, що вчасно самостійно приймає рішення за результатами розгляду заявки в державній реєстрації, передає переказ прохача, що готове безперешкодно формує всі дані, але за винагороду – 400 американських прибурів.

  У ході реалізації оперативної інформації поліцейські задокументували факт отримання неправомірної вігоди. У липні цього року посадовці взяли його службового кабінету, коли він уже тримався в руках однадцяти тисяч гривень неправомірної вігоди.

  За допомогою санкцій інкримінованої статті зловмисні загрози до чотирьох років позбавлення волі.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150