Киянин привів фірму своєї дружини на тендер з ремонту алеї в центрі Львова

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Дві київські компанії «Термобуд-Київ» та «Мюревв» імітували конкуренцію на  тендері  з ремонту центральної пішохідної алеї на проспекті Свободи у Львові, який перевірив Галицьку районну адміністрацію Львівської міськради.

  У луцькому парку ремонтують центральну алею

  Під час аукціону компанії не знижували ціни, а тому перемога автоматично дісталася «Термобуд-Київ», яку пропонувало знижувати ціну в 4,18 млн. Грн ., Пише СТИК із посиланням на Наші гроші.Львів.

  Ще за кілька днів до оголошення торгівлі власником ТОВ «Мюревв» став Анатолій Масалов із Самбора (дані YouControl). До цього фірма ніколи відвідує публічні тендери не брала і належала кіянці Рібак Олені Олександрівні. Вона є дружиною власника та керівників фірм-переробників «Термобуд-Київ» Юрія Парфенюка, зазначена в його паспорті, копію якого публікували на Prozorro.

  Скрін з паспорту

  І Рибак, і «Мюревв» зареєстровані в Києві на вулиці Бойчука, 10, в квартирі №21. Згідно з документами на Prozorro, «Термобуд-Київ» орендує техніку в компанії, яка «прописана» за цією ж адресою – «Тетон Девелопмент». «Термобуд-Київ» і «Тетон Девелопмент» поєднує спільний власник і директор Юрій Парфенюк.

  Учасники не повинні узгоджувати свою поведінку на торгах, а діяти незалежно один від одного. У випадку, якщо АМКУ доведе антиконкурентні дії учасників, їм загрожує штраф і трирічна заборона участі у відкритих торгах.

  Про тендер

  Це вже друга угода на ремонт алеї в центрі на проспекті Свободи у Львові. Влітку цього року районна адміністрація підписувала договір на ремонт, однак суму угоди зменшили із 13,65 млн грн до 9,5 млн грн через брак коштів. Наприклад, виключили італійські ліхтарі Nova by Neri.

  Тепер адміністрація підписала договір на ті роботи, які раніше були виключені, в тому числі й ліхтарі, які коштуватимуть понад 1 млн грн. Так, замовили 12 опор із одним світильником по 68,9 тис. грн і дві опори з двома світильниками по 96,7 тис. грн. Опори Nova by Neri виготовлені із сталі та чавуну, а світильники – з алюмінію.

  Ліхтарі Nova by Neri в Італії (зображення з сайту виробника)

  Загалом на алеї мають провести демонтажні та електромонтажні роботи, облаштувати водопостачання та водовідведення, автоматичний полив газонів, відремонтувати прилеглий тротуар, вимостити алею з чорного та сірого граніту. Обрис самої площі повинен відтворювати силует скрипки, гриф якої примикає до оперного театру.

  Візуалізація з сайту Львівської міської ради

  У жовтні перед театром запрошував світлозивний фонтан, встановивши фінансування благодійного фонду «Сокар Благо». Роботи щодо їх замовлення також виконувало підприємство «Термобуд-Київ».

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150