Легеневий центр в Тернополі закупить респіраторів вдвічі дорожче, ніж у виробника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Регіональний тернопільський фтизіопульмонологічний медичний центр 4 листопада підписав договір із приватною підприємицею Ольгою Мілько на закупівлю 6 тисяч респіраторів на загальну суму 295 тис. грн. Про це повідомляється на сайті  Prozorro .

  Де придбати надійні респіратори: огляд доступних моделей

  За договорами замовлення респіраторів моделей Бук-3 із класом захисту FFP3. Такі респіратори використовують дві модифікації: із клапаном для любові та без, за ​​винятком договорів, точна модель не вказана. Вартість одного засобу індивідуального захисту, який купується у Тернополі, становить 49,3 грн., Пише СТІК із посиланням на Наші гроші.Львів.

  Натомість у «НВП БУК» менеджер з продажу повідомив нам, що у випадку замовлення партії до трьох тисяч одиниць, респіратори без клапана продають по 25 грн/шт, а з клапаном — по 30 грн. При замовленні шести тисяч одиниць, як у вищезгаданій закупівлі, БУК-3 коштуватиме 23 грн без клапана і 26 грн з клапаном. Таким чином, вартість такої партії при замовленні в виробника становитиме 138 тис. грн або 156 тис. грн. Тобто тернопільський медичний центр переплатить щонайменше 139 тис. грн.

  Варто вказати, що ціни на респіратори БУК-3 у закупівлях медичних закладів сильно відрізняються. Наприклад, Кролевецька центральна лікарня (Сумська область)  замовила  БУК-3 з клапаном по 45 грн / шт, а Хмельницький міський  центр  медико-санітарної допомоги №2 – за 33,3 грн за одиницю. Ще дешевше аналогічний товар придбали в Калуській районній  лікарні  – за 25 грн за штуку. Останній контракт уклав напрям із компанією-виробником ТОВ «НВП БУК»

  Приватна підприємиця Ольга Мілько зареєстрована у Тернополі. З початку 2020 року підписано 182 угоди на 2,5 мільйони гривень, переважна більшість з яких по встановленню медичного обладнання. Це перший контракт підприємиці із тернопільським фтизіопульмонологічним медичним центром.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150