Конкуренти з однією мобілкою продадуть комунальникам обладнання для розпізнавання номерних знаків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Комунальне підприємство Тернопільської міської ради «Тернопіль Інтеравіа» опублікувало в системі  Prozorro  повідомлення про розмір підпису договору з ТОВ «Зетпро технолоджи», який має бути 283 тис. грн за встановлення обладнання для відеонагляду.

  Спостереження (негласне) — Вікіпедія

  Замовити два IP-відеореєстратора та одну IP-камеру з програмним модулем для розпізнавання окремих знаків. Ціни на обладнання відповідають за пропозицію в Інтернет-магазинах, пише СТІК із посиланнями на Наші гроші.Львів .

  Для участі у відкритих торгах потрібні як мінімум два учасники. У цій версії конкурентів «Зетпро технолоджи» виступила підприємець Людмила Поріцька, яка не завантажувала всі потрібні документи. Її дешевшу на майже 20 тис. грн пропозиція тендерного комітету змушень була відхилена.

  Ціна «Зетпро технології» повністю відповідала очікуваному, а тому економіка на тендері становила 0%.

  Компанія та підприємець у своїх довідках зазначили один номер мобільного телефону, а електронні повідомлення мають одне доменне ім’я « kobi.ua ».

  На сайті Кобі Поріцька  назівають  керівник відділ компании по продажу «Кобі-Дістріб’юшін». На відео у соцмережах вона також повідомляє, що представляє саме компанію «Кобі».

  Скрін із відео із Людмилою Поріцькою

  Власником «Зетпро технолоджи» є Олексій Вихристюк. Йому ж належать компанії «Кобі СС» та «Кобі дістріб’юшин». Він також є власником 50% ТОВ «Безпечне місто. Охорона », з якою Людмила Порицька зустрічалась на аукціонах вже чотири рази, з яких три – в закупівлях« Тернопіль Інтеравіа ».

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150