Франківське оборонне підприємство замовило медичні маски за докарантинними цінами

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Виробниче об’єднання «Карпати» (Івано-Фопнківська область), яке підпорядковане Укроборонпрому, 13 листопада підписало договір із приватною підприємицею Євгенією Ільченко на закупівлю медичних масок за ціною 1,3 грн за одиницю.

  Підрядник «Донбасенерго» тепер шиє не спецодяг, а медичні маски

  За  договір Придбай 200 тисячі медичний масок загальною ціною 230 тиса. грн, виготовлених із спеціального матеріалу мельтаблаун. Доставляти товар під підписку буде впроваджено 10 днів після 50% попередньої оплати. Вартість однієї маски дорівнює 1,3 грн., Що збільшує ціни в докарантинний період, пише СТІК із посилань на Наші гроші.Львів .

  Після загального падіння цін інших бюджетних установ області поки що купують маски дорожче. Івано-Франківська обласна клінічна  лікарня  замовила їх за 2,2 грн / шт,  управління  судовою охороною – по 3 грн, обласний лабораторний  центр  придбав невелику партію за 5,6 грн / шт.

  Це не перший договір ВО «Карпати» із приватною підприємицею Ільченко. Докладніше компанія  підписала  з неї ще три  договори : у жовтні, вересні та серпні, а  ціна  масока була від 2,3 до 2,5 грн.

  Ми можемо, що до 11 березня, через оголошення до ВООЗ пандемії коронавірусної інфекції COVID-19, медичні маски замовили за ціною від 50 копійок до 1,7 грн. З середини березня кошти засобу індивідуального захисту сильно зросла.

  «Наші гроші. Львів »публікували дослідження закупівель масок в 5 областях впровадження лютого-квітня 2020 року і виявили, що до середини квітня ціна, яка входить від 13 до 18 грн, а потім почала поступово спадати. Проте в державі досі не працює механізм регулювання цін у надзвичайній ситуації, тому жодної гарантії, що ціни знову не зростають. Про причини виникнення такої ситуації детальніше читайте  тут .

  Основною причиною високих цін на маски під час карантину експерти називають спекуляції для відвідувачів та збільшення попиту. Значний Частка масок Україна імпортує, з но  березня  більшість  швейних  підприємств переорієнтувалось на випуск масок, а такоже засновувалісь Нові фірми. Наприклад, компанія «Полімед» у Львові, яка  розпочала діяльність у жовтнях, вартість їхньої продукції буде 3,3 грн за маску.

  Приватна підприємиця Євгенія Ільченко зареєстрована в Івано-Франківську та розпочала продавати медичні матеріали з березня 2020 року. За цей час вона уклала 21 договір на 1,17 млн ​​грн, серед яких 4 договори від ВО «Карпати» на 985 тис. грн.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150