Начальник сектору кримінальної поліції постане перед судом – ДБР

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі Територіальне управління Державне бюро розслідування, розташоване в місті Хмельницькому.

  До суду направлено обвинувальний акт відносно капітана поліції, начальника сектору кримінальної поліції одного із відділень поліції ГУ Нацполіції в Житомирській області.

  Слідством встановлено, що правоохоронець підбурював обвинуваченого у незаконному зберіганні зброї передати через нього хабар у сумі 10 300 грн судді одного з районних судів Житомирської області. Ці кошти мали посприяти в уникненні громадянину покарання у вигляді позбавлення волі. Проте, передавати відповідні кошти капітан поліції намірів не мав і вирішив їх присвоїти.

  9 червня 2020 року поліцейського було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після одержання неправомірної вигоди.

  Таким чином, правоохоронець звинувачується підбурення до закінченого замаху в наданні неправомірної вігоди службової особи, яка займається відповідальним населенням та в кінцевому замаху на залучення чужого майна за рахунок дому (шахрайство) (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27 , ч. 3 ст. 369 та ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 190 КК України).

  Санкція статей пропонує прогнозування при появі вітальних повідомлень на рівні від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

  Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі Територіальне управління Державного бюро розслідування, розташоване в місті Хмельницькому. Процесуальне керівництво – Житомирська обласна прокуратура. Оперативний супровід – УСБУ у Житомирській області.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150