Зарплати в Кабміні: скільки Шмигаль і міністри заробили у жовтні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Пропонуємо подивитися, скільки в минулому місяці отримали міністри уряду Дениса Шмигаля.

  Зарплати в Кабміні: скільки Шмигаль і міністри заробили у жовтні

  Найбільш високооплачуваним членом Кабміну в жовтні став в.о. міністра освіти: Сергію Шкарлету нарахували 105 тис. 176 грн, включаючи відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення, пише СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Трохи менше – 103 тис. 639 грн – заробив міністр Кабміну Олег Немчінов. Така сума вийшла через відпускні та грошову допомогу на відпочинок. Понад 70 тисяч заробили в жовтні Дмитро КулебаАндрій ТаранМаксим Степанов і Владислав Криклій. Зарплата прем’єр-міністра Дениса Шмигаля склала 54 тис. 24 грн.

  Менше за всіх нарахували міністру соціальної політики Марині Лазебній – 30 тис. 997 грн. При цьому заступники в її відомстві в жовтні заробили добре: у чотирьох з п’яти — зарплата була більше ніж 100 тисяч. Крім окладу і надбавок їм виплатили допомогу для розв’язання соціально-побутових питань, а деяким ще допомогу з тимчасової непрацездатності.

  Найвища зарплата серед заступників була в Анатолія Петренка з Міністерства оборони – 133 тис. 432 грн. Заступники міністра закордонних справ в жовтні отримали премії за результатами звіту про виконання програми діяльності Кабміну – близько 40 тисяч. Винагороди за результатами звіту про виконання завдань за 3-й квартал отримали заступники міністра розвитку громад і територій.


   

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150