У Києві розкрили схему вимагання хабарів за іспити

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Столичні правоохоронці викрили схему вимагання та отримання хабарів при видачі посвідчень судноводіїв у Держслужбі морського та річкового транспорту України.

  Где учиться на стоматолога: рейтинг медицинских вузов | Укрдентал

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби Київської міської прокуратури, передає СТИК.

  Зокрема, 24 листопада 2020 року співробітники Київської місцевої прокуратури під час передачі неправомірної вигоди в розмірі 10 тисяч грн затримали працівника школи, яка зобов’язувалась забезпечити за вказані кошти безперешкодне складання іспитів та видачу посвідчень судноводія маломірного судна.

  За інформацією правоохоронців, посадові особи Державної служби морського та річкового транспорту України, залучивши до протиправної діяльності представників приватних компаній, що здійснюють діяльність з навчання судноводіїв маломірних суден, організували схему одержання неправомірної вигоди за складання іспитів та видачу посвідчень судноводія.

  Згідно з матеріалами слідства, працівник школи під час здійснення набору в навчальні групи повідомляв слухачам, що складання іспитів та видача посвідчень судноводія маломірного судна відбуватиметься в Київській державній академії водного транспорту ім. Конашевича-Сагайдачного, але успішне складання іспитів можливе лише при наданні неправомірної вигоди на адресу службових осіб Державної служби морського та річкового транспорту України. У разі відмови надавати неправомірну вигоду, іспит скласти буде неможливо.

  Під час спецоперації затримано службову особу Державної служби морського та річкового транспорту України та посередника, викритих у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

  Також під час проведення невідкладного обшуку в старшого державного інспектора відділу ведення Суднової книги України Департаменту надання адміністративних послуг Морської адміністрації вилучено частину грошових коштів, які раніше передавались працівникам школи.

  Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру вищевказаним особам та обрання їм запобіжних заходів. Крім того, у межах слідства перевіряється причетність до злочину інших осіб.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150