Викладача Академії сухопутних військ оштрафували на 51 тис. грн за хабарництво

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Франківський районний суд Львова визнав викладача Академії сухопутних військ Андрія Латюка винним у хабарництві та оштрафував його на 51 тис. грн.

  Викладача львівської Академії сухопутних військ затримали на хабарі 1200 доларів - ZAXID.NET

  Про це ZAXID.NET стало відомо з вироку суду, оприлюдненому у реєстрі 19 листопада, передає СТИК.

  Капітан Андрій Латюк працює на посаді начальника навчального курсу факультету бойового застосування військ Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Він запропонував слухачу свого курсу, молодшому сержанту, посприяти у його призначенні як військовослужбовця контрактної служби на посаду в підрозділах Академії за 3 тис. доларів хабара. Згодом через те, що чоловік не приймав участь у бойових діях та у нього низький рівень успішності в навчанні, Андрій Латюк запропонував йому іншу посаду – у військовій частині А0998. Цього разу він вимагав уже 1,2 тис. доларів хабара.

  21 липня під час отримання 1,2 тис. доларів хабара (33,1 тис. грн за курсом НБУ) Андрія Латюка затримали поліцейські. Обвинувачений уклав угоду про визнання винуватості з прокурором. У судовому засіданні він також повністю визнав свою вину.

  Дослідивши матеріали справи, суддя Юлія Марків визнала Андрія Латюка винним у хабарництві та призначила покарання у вигляді 51 тис. грн штрафу з позбавленням права працювати на керівних посадах у військових формуваннях ЗСУ, що пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій протягом року.

  Вирок ще може бути оскаржений, поки він не набув чинності Андрій Латюк перебуватиме під домашнім арештом.

   

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150