У Тисменицькому районі війта підозрюють у незаконному виділенні землі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Повідомлено про підозру сільському голові однієї з сільрад Тисменицького району, який, зловживаючи своїм службовим становищем, організував незаконну передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

  На Тисмениччині сільському голові, який підробив рішення сесії і незаконно виділив земельні ділянки, повідомили про підозру - Місто

  Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Івано-Франківщини, передає СТИК.

  Сума завданих збитків територіальній громаді склала майже 300 тисяч гривень.

  «В ході досудового розслідування за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) і ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, слідчим відділенням Тисменицького відділу поліції встановлено, що посадова особа підозрюється у закінченому замаху на зловживання владою і своїм службовим становищем, а саме: 14 січня поточного року, без розгляду на засіданні сесії сільської ради проєкту із землеустрою, сільський голова самостійно підготував неправдиве рішення сесії, засвідчив його власним підписом, скріпив печаткою сільської ради і, тим самим, надав статусу офіційного документа. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури», – йдеться у повідомленні.

  Відповідно до фіктивного рішення земельні ділянки на території сільської ради Тисменицького району передано у власність двом особам.

  Відтак, у результаті злочинних дій голови сільської ради, земельні ділянки передані у власність третім особам, але при цьому вони не вибули з власності територіальної громади. Згідно ухвали суду сума матеріальних збитків складає 268 тисяч 264 гривні.

  27 листопада процесуальним керівником у кримінальному провадженні повідомлено про підозру голові за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 364 (максимальне покарання – обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк) і ч. 1 ст. 366 (максимальне покарання – обмеження волі на строк до трьох років) Кримінального кодексу України.

  Крім того, санкції статей передбачають позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  Додамо, що такі незаконні дії сільський голова вчиняє не вперше. Наразі аналогічні правопорушення перебувають на розгляді в суді.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150