Екскерівника прикарпатського підприємства підозрюють у крадіжці зерна на 8 мільйонів гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:
  За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури колишньому керівнику одного із хлібозаготівельних державних підприємств повідомлено про підозру в заволодінні чужим майном (ч. 5 ст. 191 КК України).
  Зерно поїхало в Китай: колишнього заготівельника хліба підозрюють у збитках на мільйони гривень - Західний кур'єр
  Встановлено, що у 2016 році одне із ПАТ відповідно до договору передало на зберігання держпідприємству 1557 тонн зерна. Однак підозрюваний, будучи наділеним повноваженнями представляти інтереси підприємства, в порушення вимог договору організував вивезення частини зерна через порт Чорноморськ до Республіки Китай, іншу частину – відвантажив третім особам, пише СТИК з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської обласної прокуратури.
  Сума завданих акціонерному товариству збитків склала майже 8 млн грн.
  Документували протиправну діяльність працівники УСБУ в області спільно зі слідчими СУ ГУ НП в області.
  Зауважимо, що матеріали кримінального провадження відповідно до вимог абз. 9 п. 1 ч. 5 ст. 216 КПК України для подальшого здійснення досудового розслідування будуть передані за підслідністю до Національного антикорупційного бюро України.

  Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150