Одна із керівниць франківської телерадіокомпанії вимагала у своїх підлеглих хабарі за призначення премій та надбавок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба безпеки України викрила на систематичному вимаганні хабарів у підлеглих менеджера Івано-Франківської регіональної філії телеканалу, що має частку державної власності. 

  Одна із керівниць франківської телерадіокомпанії вимагала у своїх підлеглих хабарі за призначення премій та надбавок - в СБУ розповіли про сьогоднішній обшук

  За оперативними даними, менеджерка регіональної філії систематично вимагала від підлеглих працівників хабарі за призначення щомісячних премій та надбавок до заробітної плати. У ході досудового розслідування співробітники спецслужби задокументували восени поточного року факт отримання від підлеглих неправомірної вигоди, передає СТИК.

  Одна із керівниць франківської телерадіокомпанії вимагала у своїх підлеглих хабарі за призначення премій та надбавок - в СБУ розповіли про сьогоднішній обшук ФОТО

  Для припинення протиправної діяльності, менеджера затримано «на гарячому» після отримання чергового хабара у службовому кабінеті.

  У межах кримінального провадження, відкритого за ознаками прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, готується оголошення їй підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

  Прошу Вас додати до статті про хабар наступний абзац:

  Документування протиправної діяльності проводять співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області спільно з ГУ НП в Івано-Франківській області за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.

  Тривають невідкладні слідчі дії.

  Одна із керівниць франківської телерадіокомпанії вимагала у своїх підлеглих хабарі за призначення премій та надбавок - в СБУ розповіли про сьогоднішній обшук ФОТО
  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150