На франківському телеканалі прокоментували затримання менеджерки за звинуваченням у хабарництві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У вівторок, 1 грудня, у Івано-Франківській філії Суспільного мовника Служба безпеки України провела обшуки. Затримано менеджерку філії.

  На франківському телеканалі прокоментували затримання менеджерки за звинуваченням у хабарництві

  За інформацією слідчих, менеджерці філії готують оголошення підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

  Якщо неправомірні дії співробітника філії буде підтверджено, Суспільне ухвалить відповідні заходи щодо винних осіб. Суспільний мовник не толерує порушення закону будь-ким.

  “Водночас Суспільне очікує на об’єктивне, всебічне та законне розслідування з боку правоохоронних органів і готове сприяти слідству. Разом з тим важливо, щоб розслідування відбувалося прозоро та не мало ознак будь-якого тиску на компанію. Суспільному не байдужа доля його співробітників. Як і у будь-якій цивілізованій країні, ми сповідуємо презумпцію невинуватості, допоки не доведено зворотне”, пише СТИК з посиланям на Суспільне.

  Нагадаємо, близько 12:00 першого грудня на філію Суспільного мовника UA: КАРПАТИ прийшли представники поліції та СБУ, щоб задокументувати отримання ймовірного хабаря.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150