Франківський суд помістив під варту керівницю місцевого телеканалу, яка вимагала хабарі у своїх підлеглих

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У четвер, 03 грудня 2020 року, Івано-Франківський міський суд розглянув клопотання, про застосування запобіжного заходу щодо мешканки міста Івано-Франківська, 1978 року народження, яка працює на посаді менеджера філії ПАТ «НСТУ» Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати».

  Франківський суд помістив під варту керівницю місцевого телеканалу, яка вимагала хабарі у своїх підлеглих

  Жінку обґрунтовано підозрюють у вчинені злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища), інформує Івано-Франківський міський суд

  Із публікацій у ЗМІ стало відомо, що затриманою керівницею каналу Карпати є 48-річна місцева жителька Наталія Кияницька

  Франківський суд помістив під варту керівницю місцевого телеканалу, яка вимагала хабарі у своїх підлеглих ФОТО

  Судом було встановлено, що затриману 01 грудня 2020 року менеджерку філії ПАТ «НСТУ» Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати», яка фактично займає посаду регіональної філії, підозрюють у вимаганні та отримані від своїх підлеглих неправомірної грошової вигоди.

  З матеріалів справи стало відомо, що вказана особа, вимагала від своїх двох підлеглих повернути їй частину нарахованих їм премій, на що потерпілі вимушено змушені були погодитись.

  Після того, як 01 грудня 2020 року підозрювана отримала від своїх підлеглих кошти, у розмірі якому вона вимагала попередньо, її було затримано співробітниками правоохоронних органів.

  У судовому засіданні сторона обвинувачення підтвердила наведені вище факти і просила суд застосувати, щодо підозрюваної міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із визначенням розміру грошової застави.

  Суд вивчивши всі матеріали справи та ознайомившись із наданими доказами ухвалив застосувати щодо підозрюваної жительки Івано-Франківська 1972 року народження, яка працює на посаді менеджерки філії ПАТ «НСТУ» Івано-Франківської регіональної дирекції «Карпати», міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

  Також підтримуючи клопотання сторони обвинувачення Івано-Франківський міський суд призначив їй альтернативну міру запобіжного заходу у вигляді грошової застави у розмірі сто сімдесять п’ять тисяч гривень.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150