У Черкасах головна лікарка привласнила понад 2,4 млн грн, виділених для боротьби з коронавірусом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба безпеки України викрила розкрадання мільйонів бюджетних коштів, виділених одному із медичних закладів Черкаської міськради на боротьбу з пандемією коронавірусу.

  У Черкасах головна лікарка привласнила понад 2,4 млн грн, виділених для боротьби з коронавірусом

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресцентр СБУ.

  “Організувала протиправний механізм керівниця однієї із медичних установ міста. Чиновниця підписала низку договорів із київською компанією на закупівлю засобів індивідуального захисту та протиепідеміологічних засобів на загальну суму 8 мільйонів гривень”, – йдеться у повідомленні.

  Водночас вартість придбаного асортименту медпродукції була суттєво завищена, кажуть у СБУ.

  “На деякі позиції, зокрема захисні костюми для лікарів, ціна перевищувала ринкову більш ніж у два рази. Також задокументовано, що укладання угод відбувалось без обов’язкового дотримання норм проведення тендерних процедур держзакупівель, передбачених чинним законодавством”, – зазначається у повідомленні.

  За висновками експертиз, через дії зловмисників бюджету міста завдано збитки на понад 2,4 мільйона гривень. Наразі керівниці медзакладу повідомлено про підозру.

  Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України задокументували багатомільйонну оборудку із державними коштами під час закупівлі засобів індивідуального захисту для медичних установ Закарпатської області.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150