У Закарпатті затримали новообраного голову громади – вимагав хабар у 80 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Правоохоронці затримали голову Воловецької об’єднаної територіальної громади під час отримання хабаря в розмірі 80 тис. грн.

  Про корупцію для «чайників» — Майдан закордонних справ

  Про це у Facebоok написав голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров, передає СТИК.

  “Неодноразово говорив раніше і повторю ще раз: для мене не існує “своїх” чи “чужих”. Михайло Попелич виграв вибори як кандидат від “Слуги народу”, однак партійна приналежність не дає імунітету нікому, й особливо коли йдеться про хабарі, відкати та розкрадання бюджету”, – зазначив голова ОДА.

  Він закликав правоохоронців з усією суворістю поставитися до розслідування таких справ.

  “Політика – це не бізнес. І про це я попереджаю всіх новообраних голів громад та депутатів. Гадаю, ви це усвідомили вже”, – підкреслив Петров.

  За інформацією Офісу президента України, затримання голови ОТГ проводила Служба безпеки України. Про це пресслужба ОПУ написала в Telegram.

  “Часи, коли належність до партії влади була індульгенцією від переслідувань за корупцію та інші злочини, точно залишилися в минулому. Звичку хабарників та авантюристів перефарбовуватися та підлаштовуватися під кожну нову владу потрібно жорстко викорінювати. Також залишилися позаду часи, коли влада давала вказівки правоохоронцям шукати будь-які зачіпки для переслідування виключно опозиції”, – ідеться в повідомленні.

  В ОПУ підкреслили, що в команди президента Володимира Зеленського нульова толерантність до корупції.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150