Прикордонники на Львівщині купили на Prozorro 16 собак

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України у Великих Мостах підписав договір на придбання 16 собак за 212 тис. грн із розплідника Kremin Dog.

  Прикордонники показали своїх чотирилапих напарників - Укрaїнa - TCH.ua

  Постачальник, підприємець Микола Пилипчук із Волинської області, до кінця цього року має доставити в кінологічний центр 11 бельгійських вівчарок і 5 німецьких вівчарок. За кожну собаку підприємець отримає по 13,25 тис. грн., пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Собаки повинні відповідати стандарту породи, віком від 8 місяців до 3 років, бути здоровими і щепленими від основних захворювань. Крім того, є вимоги до їх витривалості і швидкості, мають бути тренованими, вміти затримувати людину та вести з нею боротьбу.

  Окремо вказано, що придбані собаки повинні не боятись пострілів, висоти, автомобілів, і водночас бути «добродушними і врівноваженими».

  Клички собак: Дакс, Рада, Рея, Рая, Арес, Рок, Макс, Аргон, Блек, Рона, Зена, Петі, Брай, Пірат і Харлей.

  Кінологічний центр підписав прямий договір з Миколою Пилипчуком, бо раніше двічі відміняв конкурентні процедуру: на перший аукціон прийшов лише Пилипчук, а на другий – взагалі ніхто.

  Це найбільший договір для Миколи Пилипчука, раніше він продавав військовим частинам і поліції собак на суми 25-50 тис. грн. Включно із цією закупівлею він є переможцем в закупівлях на майже 600 тис. грн. Із Кінологічним навчальним центром прикордонників працює вже вчетверте. У 2018 році продав їм вівчарку за 13,7 тис. грн, у 2019 – чотири вівчарки за 42 тис. грн, а нещодавно, у вересні, – дві службові собаки за 18 тис. грн.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150