Правоохоронці викрили схему вимагання хабарів при видачі посвідчень судноводіїв (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За процедурним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 9 затримано службовою особою Державної служби морського та річного транспорту України та представниками за фактом вимагання та надання неправомірної вігоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

  Правоохоронці викрили схему підготовки хабарів при видачі посвідчення судоводіїв (ФОТО) - Регіональні новини - Офіс Генерального прокурора

  За даними слідства, службовими особами, залученням до протиправної діяльності представників приватних компаній, що здійснюють навчання судоводіїв малих суден, організовували схему надання неправомірної згоди за створення іспитів та видачу відповідальної судової справи.

  Згідно розподілу ролей, працівник школи під час здійснення набору в навчальні групи повідомляв слухачам, що здача іспитів та видача посвідчень відбуватиметься в одному з навчальних закладів Києва, але успішна здача іспитів можлива лише при наданні неправомірної вигоди на адресу службових осіб Державної служби морського та річкового транспорту України. У разі відмови надавати неправомірну вигоду, іспит скласти буде неможливо.

  У ході спільної спецоперації прокуратури, слідчого відділу Солом’янського Управління поліції ГУ Нацполіції України в м. Києві та за оперативного супроводу Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ під час передачі 10 тис грн неправомірної вигоди затримано працівника школи.

  Під час проведення обшуку у старшому державному інспекторі підрозділу Державної служби морського та річкового транспорту України, вилученої частини грошових підприємств, які раніше передавали працівникам школи.

  Наразі вирішити питання щодо повідомлення затриманими особами про підозру та освіту запобіжних заходів. Крім того, в межах наступних перевірок перевіряється рівень дотримання злочинності інших осіб.

  Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважає невинуватою при вчиненні злочину і не може бути підсудною кримінальному покаранню, доки її віну не буде введено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150