Новообраного голову ОТГ на Закарпатті затримали на хабарі в 80 тисяч гривень (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Воловецької ОТГ Михайла Попелича, що щось невдало змінює вибори в якості кандидата від партії «Слуга народу», затримали на хабарі в 80 тис. грн. Про це повідомив  голову Закарпатської ОДА Олексій Петров.

  фото СБУ

  Як  зазначає прес-служба СБУ, новообраний керівник вимагає грошей від переможця тендеру при проведенні ремонту місцевих доріг. У разі відмови Попелич погрожував підприємству не підписав акти виконаних робіт. Для передачі «відказу» посадовець залучив свого знайомого як оцінювача. Спецслужбовці затримали двох фігурантів під час отримання хабара.

  «Звичку хабарників та авантюристів перефарбовувати та підлаштовувати під кожну нову владу потрібно жорстко застосовувати. Ми могли б залишитися позаду часів, коли влада давала покази правоохоронців шукати будь-які зачіпки для перегляду окремих опозицій. Усі мають бути рівними перед законом », –  прокоментував  ситуацію ОП.

  Зазначимо, що напередкінці жовтня на хабарі в Івано-Франківській області  затримали  голову Олешанської ОТГ Богдана Двояка, якого перетворили на другий термін. Чиновник зі спільником вимагали 22 тис. грн хабара.

   

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150