Викрито нелегальну схему переміщення морепродуктів в Україну. Вилучено понад 500 тонн товару (фото, відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Схему переміщення через кордон морепродуктів з порушенням законодавства викрито правоохоронцями у Харкові та Дніпрі. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

  У ході проведення системних заходів протидії незаконному переміщенню товарно-матеріальних цінностей через державний кордон України оперативні співробітники Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України виявили схему переміщення через кордон морепродуктів з порушенням законодавства.

  «Ділки» ввозили в Україну з країн Східної Азії морепродукти з заниженням або ухиленням від сплати митних платежів. У подальшому, значними партіями продукти розповсюджувались на внутрішньому ринку країни з порушенням податкового законодавства України.

  Фото: Держприкордонслужба

  Реалізуючи оперативні дані, в рамках кримінального провадження, впродовж 27–30 листопада цього року, у містах Харків та Дніпро офіцерами управління оперативно-розшукової діяльності Східного регіонального управління ДПСУ, спільно з оперативним та слідчим складом ГУ ДФС України в Харківській області, під процесуальним керівництвом Офісу Генеральної прокуратури України та з залученням військовослужбовців мобільного прикордонного загону ДОЗОР, у помешканнях фігурантів справи, офісах та складських приміщеннях проведено санкціоновані обшуки.

  За їх результатами, правоохоронці виявили та вилучили товарно-господарську документацію та значні партії товарно-матеріальних цінностей іноземного виробництва загальною масою понад 500 тонн. Попередня вартість вилученого складає близько 62 мільйонів гривень.

  Наразі, тривають подальші слідчо-розшукові заходи.

   

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150