Підприємиця розпиляла мільйон з конкурентом, який припинив роботу ще минулоріч

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Пов’язані між особою приватні підприємці Вікторія Писарь та Петро Штефанюк позмагались за мільйонне замовлення від відділу освіти Рахівської райдержадміністрації на Закарпатті на харчування школярів.

  Харчування школярів 2017 | Немішаївська селищна рада

  Як з’ясували «Наші гроші. Львів», документи конкурентів виготовлені в одній програмі і на них є однакові дефекти, що зазвичай свідчить про використання спільної техніки, передає СТИК.

  Для наближення відкрийте у новому вікні

  Під час аукціону конкуренти не торгувалися, і перемога дісталась Вікторії Писарь із пропозицією в 1 млн 28,5 тис. грн. Відділ освіти Рахівської РДА 1 грудня підписав з нею договір.

  Як виявилось, її конкурент Петро Штефанюк припинив діяльність як підприємець ще кінці 2019 року. Тобто у своїх довідках від імені приватного підприємця він повідомляв тендерному комітетові неправдиву інформацію. Загалом, згідно з даними Prozorro, він отримував лише одне замовлення на 5 тис. грн.

  Для наближення відкрийте у новому вікні

  Якщо АМКУ доведе факт узгодження учасниками поведінки на тендері, то їм загрожує штраф та трирічна заборона участі у відкритих торгах.

  Про замовлення

  Вікторія Писарь повинна надати постачати гаряче харчування для 995 учнів пільгових категорій та 10 дітей в гуртожитку-інтернету. Харчування одного учня коштуватиме 20 грн/день, а дитини в гуртожитку – 67 грн/день.

  Загалом послуги з харчування вона надаватиме в 32 навчальних закладах включно з одним інтернетом-гуртожитком у Рахівському районі протягом 50 навчальних днів. Для учнів пільгових категорій передбачено лише обіди, для тих, хто в гуртожитку-інтернаті, – також сніданок, підвечірок і вечеря.

  Про переможця

  Вікторія Писарь зареєструвалась підприємицею в 2011 році, її основним видом діяльності є постачання інших готових страв, однак в переліку є і лісозаготівлі, і роздрібна торгівля  неспеціалізованих магазинах. З 2017 року отримала замовлень на понад 5 млн грн, включно з цим договором (дані Clarity).

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150