На Тернопільщині голову сільради посадять на 5 років за хабар у 10 тис. грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Тернопільщині голову сільради, яка отримала 10 тисяч грн хабаря, посадять на 5 років. Прокуратура відстояла в апеляції таку міру покарання за корупційний злочин. 

  На Тернопільщині голову сільради посадять на 5 років за хабар у 10 тис. грн | Новини

  Тернопільською обласною прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення у судах першої та апеляційної інстанцій щодо сільського голови однієї із сільських рад Борщівського району, яка отримала 10 000 грн неправомірної вигоди, передає СТИК.

  Прокурором доведено у судах, що обвинувачена, перебуваючи на посаді сільського голови, вимагала та у вересні 2017 року одержала від підприємця 10 000 грн за прийняття позитивного рішення сесією сільської ради, а також за виготовлення та видачу самого рішення. У документі йшлося про надання дозволу на встановлення кіоску для продажу їжі швидкого приготування. Неправомірну вигоду в сумі 10 000 грн було зараховано на картку, відкриту на ім’я обвинуваченої.

  Ухвалою апеляційного суду Тернопільської залишено в силі вирок Борщівського районного суду за ч. 3 ст. 368 КК України та призначено винній особі покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік.Вирок суду вступив у законну силу.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150