У Львівській області оштрафували мера за преміювання племінника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Районний суд зобов’язав мера Жидачева Володимира Левка сплатити 3400 грн за те, що він виписував премії власному племіннику. Упродовж 2019-2020 років міський голова кілька разів погодив виплату 105% премій своєму родичу – начальнику Жидачівського виробничого управління комунального господарства.

  Новини Львова: суд оштрафував мера Жидачева - Львів - TCH.ua

  Таким чином мер Жидачева не повідомив про конфлікт інтересів, чим порушив законодавство, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  У суді Володимир Левко не визнав своєї провини і заявив, що жодного конфлікту інтересів у його рішеннях не було. За словами Левка, його племінник прямо не підпорядковується йому і він не мав приватного інтересу у його преміюванні. Племінник Левка свою чергу заявив, що не перебуває у близьких стосунках зі своїм дядьком.

  Утім, суддя Жидачівського райсуду визнав Володимира Левка винним у порушенні антикорупційного законодавства і оштрафував його на 3400 грн. Цікаво, що це рішення стосується лише одного епізоду з виписуванням Левком премії племіннику. За рештою таких випадків суд закрив провадження через закінчення строку накладення штрафу.

  Зазначимо, 78-річного Володимира Левка під час місцевих виборів 2020 року вдруге обрали міським головою Жидачева.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150