Детективи НАБУ затримали керівника порту «Чорноморськ» за 250 тис. доларів хабара (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) викрили на необхідних та отриманих 250 тис. прибули хабара та затримали керівники державного підприємства «Морський торговий порт« Чорноморськ », розташованого в Одеській області.

  Фото 2

  Як повідомила в четвер, 10 грудня прес-служба НАБУ, Керівник державного підприємства вимагає грошей для планування плану санації збанкрутілої приватної компанії, в комітетах кредиторів, що мають більшу кількість голосів. Ця компанія вела переговори з приватними інвесторами. Попри їх вирішення, потрібно було заснувати комітет кредиторів.

  «Тому, коли керівник ДП відчуває серйозність намірів одного з інвесторів, потребує від нього плата за” лояльність “, оцінивши її в 250 тис. прибувають », – сказано у  повідомленні  НАБУ.

  Як  зазначила  Спеціалізована антикорупційна прокуратура, справа про банкрутство згаданої компанії розглядається в одному з господарських судів. Визначення плану санації за умови затвердження її судом надало змогу створити компанію-інвестора у представника, який потребує хабар, відновити господарську діяльність на території порту.

  Там також зазначили, що керівник порту бЧорноморськ »діяв для представництва представника іншої кредиторської приватної компанії, яка отримала хабар для подальшої передачі чиновників. Його також затримали.

  НАБУ і САП не вказані. Однак, згідно з  відкритими даними , директором порту «Чорноморськ» станом на 10 грудня є Ігор Шевченко.

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150