Виробник котлів привів свого суборендаря на тендер від закарпатської школи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Пов’язані з підприємством «Євротерм Технолоджі» та «Українська енергопромислова група»  зміцнювали  конкуренцію на торгах від Ужгородської школи №8 на Закарпатті. За їх результатами школа отримала старий водогірний котел Колві-600 за 345 тис. грн від ТОВ «Євротерм Технолоджі».

  Утопія, катастрофа чи реальні зміни в освітній системі - Карпатський об'єкт

  У тендері на закупівлю котла для Ужгородської школи №8 брали участь три компанії – «Євротерм Технологі», «Українська енергопромислова група» та «Енергія Констракшн», пише СТИК із посиланнями на Наші гроші.Львів .

  Під час аукціону залишається лише фірма знищити свою пропозицію на 1,7 тис. грн, інші ж конкуренти залишили ціни незмінними. Якщо ми хочемо найдешевшу ціну запропонувала компанія «Енергетична Констракшн», її відхилили через відсутність потрібних документів. Зосереджений учасник не надає відповідної технічної специфікації та гарантійних листів.

  Про змову

  Наявність двох інших компаній, які пропонують шукати ціну та не торгувати, виявляючи суміжними між собою. Компанія «Євротерм Технолоджі» створює в суборенді «Українській енергопромисловій групі» офіс в Київській області. Також «Українська енергопромислова група» орендує приміщення у ТОВ «Євротерм» у Чернігові на вул. Інструментальній, 17 – за цією ж адресою знаходиться виробництво «Євротерм Технологі».

  Варто зауважити, що «Українська енергопромислова група» не завантажила усіх потрібних документів, наприклад, цінової пропозиції чи довідки про наявність матеріально-технічної бази. Фірма подала лише дозвільні документи, як-от сертифікат експертизи та декларацію відповідності. При цьому вони були видані не їй, а її конкурентові, виробникові котлів «Євротерм Технолоджі».

  Учасники зустрічаються на торгах вже тринадцятий раз, починаючи з 2016 року. Здебільшого, вони не єдині учасники торгів, а кількість перемог та програшів у них приблизно однакова.

  Про постачальника

  Компанія «Євротерм Технолоджі» зареєстрована в Києві, її власником є Олег Вайсбурд. Підприємство виробляє побутові, промислові, модульні та інші котли під торговою маркою «Колві» та «Kotloff».

  Протягом 2019-2020 років фірма отримала державних замовлень на 7,8 млн грн. Поточний договір – перший у Закарпатській області.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150