Керівник Держгеокадастру Хмельниччни може вийти з під варти під заставу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд взяв під варту виконуючого обов’язки начальника головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області. Про це повідомили в преслужбі суду.

  Вищий антикорупційний суд взяв під варту підозрюваних у наданні неправомірної допомоги голові Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

  Нагадаємо, днями правоохоронці затримали двох осіб, серед яких і в.о. начальника управління Держгеокадастру в Хмельницькій області. За версією досудового розслідування, вони надали кількома частинами 52 тисячі доларів США голові Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. «Після кількох місяців проведення оперативних заходів, спільно з НАБУ та СБУ, були затримані зловмисники, які хотіли роздерибанити державну землю, – написав днями голова Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко. – Виконуючий обов‘язки керівника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області та посередник, які запропонували мені 170 тисяч доларів за сприяння у дерибані державних земель, були затримані під час передачі чергового траншу в розмірі 25 тисяч доларів. Тривала спецоперація завершилася, і вже найближчим часом разом з правоохоронцями ми розкриємо подробиці».

  «Слідча суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила клопотання детектива НАБУ та обрала запобіжний захід в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області у вигляді тримання під вартою строком на 45 днів. Поряд із цим, підозрюваному визначено заставу у розмірі 735 700 гривень. У разі внесення застави на підозрюваного покладаються процесуальні обов’язки», – повідомили в пресслужбі Вищого антикорупційного суду. Ймовірного посередника у справі про хабар також взяли під варту – до 6 лютого з альтернативою внесення застави в розмірі 1 мільйон 681 тисяч 600 гривень.

  Дії підозрюваних кваліфікують за частиною 4 статті 369 Кримінального кодексу України. Якщо суд визнає їх винними, то обом загрожує від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150