Працівники “Суспільного” збирали гроші на заставу для менеджерки-хабарниці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Із 16 грудня 2020 року до 1 лютого 2021 року менеджера «UA: Карпат» Наталія Кияницька відсторонить від роботи без збереження заробітної плати. 

  Менеджерку франківської філії «Суспільного», затриману для хабарництва, відсторонили від роботи

  Прийняття рішення прийняло управління НСТУ щодо засідання, протокол виробництва  апрілюдників  на корпоративному веб-сайті Суспільного.

  Правління виконало рішення Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 14 грудня по справі № 344/17077/20.

  «Детектору суспільного мовлення» з власних джерел відомо, що Наталію Кияницьку звільнили з-під варти у зв’язку з внесенням застави.

  Частину коштів на заставу зібрали працівники «UA: Карпат».

  Нагадаємо, 1 грудня представники Служби безпеки України провели обшук у кабінеті менеджерки Івано-Франківської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Наталії Кияницької і викрили її на систематичному вимаганні хабарів у підлеглих. Менеджерку філії було затримано.

  3 грудня 2020 року до підозрюваної застосовано запобіжний захід у разі збереження під вартою строком на 60 днів – до 29 січня 2020 року включно.

  Одночасно з цим визначеним розміром застави в межах 80 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що складає 168 160 грн, які Наталія Кияницька вступила 4 грудня 2020 року та звільнила з-під варти.

  Вона «підозрюється у вчинку злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, за яке передбачається покарання при виборі поздоровлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням прав обіймати певні посади, які залучаються до певної діяльності на строк до трьох років, з конфіскацією майна, і який відповідно до цього. 12 КК України відноситься до категорії тяжких злочинів »,  зазначене  в судді.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150