У Міжгір’ї розірвали 67-мільйонний договір після виявлених порушень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Міжгірська селищна рада на Закарпатті розірвала 67-мільйонний договір з ТОВ «Інвестиційна група «Ресурс» на будівництво очисних споруд після звернення «Центру громадського моніторингу та досліджень».

  Локальні очисні споруди і резервуари для води

  Як виявили фахівці з публічних закупівель, замовник неправомірно визнав переможцем фірму «Інвестиційна група «Ресурс». При цьому компанія документально не підтвердила досвіду виконання аналогічних договорів. А також як переможець не подала довідок про відсутність підстав для відмови в участі в проведенні закупівлі. Наприклад, довідку про те, що компанії немає в Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні правопорушення, пише СТИК з посиланням на Наш гроші.Львів.

  Західний офіс Держаудитслужби у Закарпатській області підтвердив знайдені порушення, відтак замовник розірвав договір з переможцем.

  Про компанію

  Будівельна компанія «Інвестиційна група «Ресурс» зареєстрована 2018 року в Ужгороді. Її власником є місцевий житель Карен Єнокян. До вересня 2020 року основною діяльністю підприємства було розведення тварин.

  Поточна розірвана угода була першим державним замовленням для фірми.

  Про тендер

  На торгах з будівництва каналізаційно-очисних споруд взяли участь три фірми – ПП «Укрбіотал-Монтаж», ТОВ «Інвестиційна група «Ресурс» та ТОВ «Техмонтаж-Уж». Найнижчу ціну, 41 млн грн, під час аукціону запропонувала фірма «Укрбіотал-Монтаж», однак її відхили через низку порушень. Наприклад, компанія не обґрунтувала свою аномально низьку пропозицію.

  Ще до 2011 року Міжгірський район був єдиним на Закарпатті без каналізаційно-очисних споруд. Тоді Міжгірська селищна рада спрямувала на їхнє будівництво 8,7 млн грн. Технічне завдання передбачало земляні роботи, підземний резервуар з камерою насосної станції та будівництво очисних споруд. Підрядник ТДВ «Закарпатсько-галицьке шляхово-будівельне управління» мав закінчити роботи до кінця 2013 року.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150