Сільрада докине «замайбахівцю» 74 мільйона на будівництво біатлонного комплексу у Буковелі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Поляницька сільрада (Івано-Франківська обл.) оприлюднила повідомлення про намір укласти з ТОВ «ПБС» договір на додаткові роботи з будівництва біатлонного комплексу в Поляниці вартістю 73,95 млн грн. Про це пише видання «Курс» з посиланням на систему публічних закупівель «ProZorro».

  Кабмін погодив виділення 70 мільйонів гривень на будівництво біатлонного комплексу в Буковелі | Курс

  У квітні 2019 р. тодішній голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук схвалив проєкт будівництва біатлонного комплексу на Буковелі за 395,5 млн грн. Комплекс збудують на 12,3 га. Будівництво передбачає три черги, пише СТИК.

  У червні минулого року Поляницька сільська рада провела тендер на першу чергу будівництва сучасного біатлонного комплексу, який виграла фірма «ПБС», запропонувавши виконати роботи за 148,35 млн грн. Роботи мали завершитися до кінця минулого року, але 28 грудня минулого року сторони підписали додаткову угоду і продовжили термін виконання робіт до 31 грудня 2020 року.

  Тепер вартість будівництва першої черги спорудження біатлонного комплексу у Буковелі становить 222,3 млн грн.

  За законодавством, закупівля додаткових робіт у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50% від ціни основного договору.

  «Відповідно до висновку Івано-Франківської Торгово-промислової палати від 15.12.2020 р. Поляницька сільська рада Яремчанської міської ради Івано-Франківської області має достатні підстави для можливості застосування переговорної процедури закупівлі з підрядником ТОВ «ПБС» на суму 73,95 млн грн. для виконання додаткових робіт, запланованих за коригованим робочим проєктом «Нове будівництво сучасного біатлонного комплексу в с. Поляниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області (перша черга)», – йдеться в «Прозорро.

  Видання також нагадало, що у травні цього року Кабінет міністрів України погодив виділення 70 млн грн. на будівництво сучасного біатлонного комплексу в селі Поляниця Яремчанської міської ради.

  Керівництво Івано-Франківської ОДА заявляло, що попри скорочення видатків держава не припинить фінансування спорудження біатлонного комплексу у Буковелі.

  Фірму «ПБС» пов’язують з депутатом Івано-Франківської облради від партії «За майбутнє» Олександром Шевченком, який був директором гірськолижного курорту «Буковель».

  Від «Наших грошей»

  ТОВ «ПБС» заснувала в березні 2004 року в Івано-Франківську Іванна Непік, статутний капітал компанії  складає  6,02 млн гривень. Іванна Непік раніше працювала на курорті «Буковель» Ігоря Коломойського. В той час директором «Буковелю» був Олександр Шевченко. Він став депутатом Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє» бізнес-партнера Коломойського Ігоря Палиці, що відбулись 25 жовтня (наразі очолює депутатську фракцію ПП «За майбутнє» в обласній раді). Майже щодня Олександр Шевченко на своїй сторінці у Facebook  публікує пости з фотографіями дорожніх підрядів «ПБС». В цих дописах він інформує, де його «команда почала роботу» та дякує платникам податків «за відновлення інфраструктури України».

  З початку року ТОВ «ПБС» виграло тендерів на більше 10,64 млрд грн.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150