У Франківську за хабар засудили інженера Служби автодоріг

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківський міський суд оштрафував провідного інженера відділу ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, який вимагав хабар за дозвільну документацію.

  На Житомирщині інспектор-еколог кришував порушення законодавства за хабар – AgroNews

  У липні 2020 року виконавчий комітет Ворохтянської сільської ради виніс рішення «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами» директору ТОВ «Тімбер Груп» на розміщення 7-ми рекламних пілонів у смт. Ворохта. Його зобов’язали погодити їх розміщення зі Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області «Укравтодор», пише СТИК з посиланням на вирок суду.

  У серпні, коли підприємець звернувся до інженера Служби автомобільних доріг, останній сказав, що може підготувати відповідні матеріали та надалі посприяти в погодженні вказаних дозволів за винагороду в розмірі 20 000 грн.

  25 вересня він отримав від директора ТОВ «Тімбер Груп» ці кошти. Свою вину обвинувачений визнав повністю.

  Івано-Франківський міський суд ухвалив визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.354 КК України, та призначити йому покарання – штраф в розмірі 500 (п`ятсот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що в грошовому виразі становить 8500 (вісім тисяч п`ятсот) гривень,- йдеться у вироку.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150