НАБУ та ДБР закрили провадження проти мера Дніпра Філатова й ще 5-х посадовців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне антикорупційне бюро закрило 6 кримінальних проваджень, відкритих проти посадовців за підозрою в недостовірній інформації в деклараціях про доходи.

  НАБУ и САП сообщили директору частной компании о подозрении в деле о взятке в Энергоатоме - новости Украины, ТЭК - LIGA.net

  Про це повідомили в пресслужбі Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), передає СТИК.

  Зокрема, НАБУ закрило провадження щодо міського голови Дніпра Бориса Філатова, якого підозрювали в недостовірності даних у деклараціях за 2016 і 2017 роки – на суму в понад 1 млн грн. Крім того, була закрита справа експарламентарів Ігоря Шкірі (не задекларував майно на загальну суму 63 млн грн) та Андрія Павелка (не задекларував аксесуар вартістю 425 тис. грн, не вказав у декларації цивільну дружину та її майно).

  Також правоохоронці закрили провадження щодо судді Конституційного суду Ірини Завгородньої, вона не задекларувала авто Land Rover вартістю 615,3 тис. грн, яке належить чоловіку та судді Заводського районного суду Кам’янського Станіслава Рички — він не вказав користування дружиною квартирою, автомобіль дружини та її фінансові зобов’язання; не задекларував подарунка у вигляді квартир тощо.

  Крім того, Державне бюро розслідувань закрило кримінальне провадження щодо начальника слідчого відділу Покровського відділення поліції в Дніпропетровській області Сергія Удовенка, який підозрювався в недекларуванні понад 700 тис. грн.

  Як пояснили в НАЗК, правоохоронні органи закрили ці провадження, оскільки рішенням КСУ статтю 366-1 ККУ визнано неконституційною.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150