Молодшому Гладковському оголосили підозру в одержанні 950 тисяч гривень хабаря

 • 180x150
 • Опубліковано:

  НАБУ та САП повідомили про підозру в одержанні 950 тисяч гривень хабаря сину експершого заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олега Гладковського Ігорю.

  Молодшому Гладковському оголосили підозру в одержанні 950 тисяч гривень хабаря

  Про це пише Українська правда з посиланням на сайт НАБУ та на члена наглядової ради «Укрзалізниці» Сергій Лещенко в Telegram, передає СТИК.

  НАБУ не вказує ім’я підозрюваного, проте його називає Лещенко із посиланням на «своїх інсайдерів».

  Слідство встановило, що Гладковський разом із низкою осіб у 2015-2017 роках реалізували корупційну схему з постачання товарів невідомого походження підприємствам ДК «Укроборонпром» із використанням ТОВ «Оптимумспецдеталь» та інших суб’єктів господарювання. Завдяки зусиллям підозрюваного «Оптимумспецдеталь» отримувало преференції під час укладення договорів та розрахунків з підприємствами «Укроборонпрому». За що він отримував хабарі у розмірі 50% від суми незаконного прибутку учасників схеми.

  У такий спосіб, пише НАБУ, лише за одним договором Гладковський отримав 950 тисяч гривень, і це не єдиний випадок – решту фактів наразі досліджують. Розслідування зазначених фактів детективи здійснюють із листопада 2019 року, коли підслідність у справі визначили за НАБУ.

  Загалом, слідство встановило вісім учасників корупційної схеми, реалізованої за участі «Оптимумспецдеталь». Із них дві особи засуджено, троє – на лаві підсудних. Ще троє залишаються підозрюваними. В межах розслідування встановлено, що за час дії схеми «Укроборонпрому» поставлено товарів на суму близько 165 млн грн, при цьому до бюджету не надійшло понад 49 млн грн.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150